14. 4. 2013

Bashar, zoznámte sa!

Ako asi väčšine ľudí, v rôznych obdobiach života sa mi pripletú do cesty tie správne zdroje a učitelia. V súčasnej dobe akcelerovaných energií idú mnohé veci v mojom živote rýchlo. Od novembra 2012 do teraz (10. apríl 2013) som vystriedala niekoľko, v mojom živote výnimočne dôležitých, zdrojov pochopenia.
Mojím učiteľom sa stal Eckhart Tolle. Ujasnil mi, čo znamená byť v prítomnosti.
Po mesiaci som vstrebala všetko potrebné a hneď sa objavil ďalší zdroj. Objavila som čeneling a Kryona! Vypočutie prvých slov Kryonovho čenelingu ma veľmi dojalo; akoby som počula priateľa, ktorého som nevidela večnosť. Kryon so mnou zostal tri mesiace, počas ktorých som natrafila aj na Bashara, ale vedela som, že naňho nie je správny čas.

Pri krátkej strate nadšenia z Kryonových čenelingov som znovuobjavila Bashara! V súčasnosti hltám jeho správy a vysvetlenia na mnoho otázok a som vzrušená, že ich budem s vami zdieľať. (Bashara čeneluje Darryl Anka.)

No najprv: Kto je Bashar?...

Otázka:
Bashar, bol by si taký dobrý a opísal seba, tvoju civilizáciu, spojenie s Darrylom a fakt, že čeneluješ zo svojej vesmírnej lode? Chceme ostatným vysvetliť: kto si, že si, že si mimozemšťan a akoto, že s nami komunikuješ cez Darryla...

V poriadku! Vďaka!
Najprv zdôrazníme, že nikto nemusí veriť, že sme z mimozemskej civilizácie. Pointa sú informácie (čo je najdôležitejšie) a či informácie, ktoré zdelíme, sú pre vás prínosom alebo nie.
Nie je také dôležité, kto sme, odkiaľ pochádzame, avšak v tomto prípade sa prezentujem ako člen mimozemskej spoločnosti, ktorá sa v našom starovekom jazyku nazýva Ssassani, čo znamená „Žijúce svetlo“. Náš svet je verzia z tohto termín: Essassani – Miesto žijúceho svetla.
Náš fyzický vzhľad je nasledovný: 5 stôp vysoký (1,52 m) so svetlo-šedou pokožkou. Muži nemajú vlasy a väčšia žien má vlasy, ktoré sú skoro biele. Naše oči sú väčšie ako ľudské a podľa UFO literatúry by ste nás definovali ako Hybridné bytosti, ktorých DNA sa skladá z DNA pozemských ľudí a z DNA tzv. Šedých (Greys).
Náš svet nie je ako Zem (v mnohých smeroch). Je tiež 3. planéta od centrálnej hviezdy, ktorú voláme Ša; je o trochu horúcejšia a so zelenším nádychom. Náš svet nemá rovnaký druh ročných období; sklon našej osi nie je tak veľký. Teplota je vo všeobecnosti ako pozemská priemerná celoročná teplota. Máme tu viac vody, trochu viac kyslíka. Ak by ste navštívili náš svet, najprv by ste mali trochu závrate, no rýchlo by ste sa prispôsobili. Náš svet má trochu slabšiu gravitáciu, ale ľahko by ste si zvykli.
Týmto spôsobom komunikujeme s mnohými svetmi. Zistili sme, počas našej existencie, že je výhodné používať biologické prijímače, ktoré voláte médiá, kanály alebo senzitívni na iné frekvencie. Je to výhodnejšie ako používanie technológie, pretože:

  • ľudské telo je už teraz perfektne navrhnuté a schopné telepatickej komunikácie, ak je dobre vytrénované.
  • bytosť našej civilizácie nie je úplne cudzia od vašej, preto existuje spôsob komunikácie, ktorý má zmysel.

My, ako duše, si často vyberáme životy v tých svetoch, s ktorými raz chceme komunikovať. Kanál, ktorý poznáte ako Darryl Anka, je v skutočnosti z vášho pohľadu môj minulý život a ja som (z perspektívy lineárneho času) Darrylove budúce Ja.
Zjednodušuje to komunikáciu, pretože máme spoločnú Nad-dušu (angl: oversoul; môže byť chápané ako duch alebo Nad Ja) – rovnaké základné vedomie – len sme rozdelený v iných časoch, dimenziách, na iných miestach. Umožňuje to vykonanie našej úlohy – vytvorenia spojenia, komunikácie z jednej dimenzie do druhej, z nášho sveta do vášho.

Toto robíme s mnohými ďalšími svetmi z rôznych dôvodov. Dôvod, prečo nadväzujeme kontakt so Zemou je, že sa tu deje veľa veľkých zmien: vo vedomí, povedomí, porozumení, perspektívy, rastu ducha, a to je pre nás veľmi vzrušujúce. Môžeme sa učiť z vašej skúsenosti. Môžeme sledovať:

  • transformácie, cez ktoré prechádzate v tento čas a priestor vašej civilizácie
  • rozdiely vo vašej civilizácii – unikátne kultúry

Cez vás všetkých môžeme sledovať všetky iné spôsoby a viac rôznych spôsobov, ciest, ktoré obsahuje nekonečno vo svojom stvorení.

Preto sme vždy nesmierne potešený z vytvárania prospešných vzťahov s inými svetmi a civilizáciami, ako je tá vaša. Pre zdieľanie našej perspektívy, čo pre nás fungovalo pri našom raste a pre ponúknutie týchto uhlov pohľadu ako voľby, ktorá by mohla fungovať aj u vás. Nemusíte prijímať naše slová, len sa jednoducho na to pozerajte ako na prvý krok smerom ku kontaktu a interakcii; k vytvoreniu diplomatických vzťahov. Naše slová, koncepty a čo chceme zdieľať, zoberte hocijakým spôsobom, akým si želáte. Pre súčasný nedostatok fyzického kontaktu nemusíte veriť, čo hovoríme; môžete si vybrať, či využijete, čo funguje pre nás alebo nie.

Časom, ako sa zmeníte a priblížite sa našej frekvencii, bude viac možností pre interakciu priamo – fyzicky – to sa môže udiať v ďalších niekoľkých desiatkach rokov (2025-2037). A toto je hlavný dôvod, prečo táto komunikácia existuje.

(skutočný Sassani http://www.youtube.com/watch?v=loDZCpN-YQI)

Zdroj:
 

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára