21. 2. 2016

Spojenie so Shaylou z Yahyel a hybridné deti


Pred vyše dvoma rokmi som si objednala kresby svojich dvoch hybridných detí u jednej ženy, ktorej sa objavovali v mysli a sprostredkovávala to Shayla. To bolo prvý krát, čo som vnímala jej energiu. Skoro ráno ma prudko prebudila prúdiaca silná a horúca energia a email s obrázkami prišiel približne pol hodinu potom, čiže som predpokladala, že sa práve vtedy so mnou spájali.

Neskôr Vashta (zdielame rovnakú oversoul - nad-dušu) v Auguste 2015 zverejnila jej prvý portrét, na ktorý som sa nemohla moc dlho pozerať a obchádzala som ho. Ani sa nedivím, že som sa jej bála :D ... Potom ako prehovorila cez Darryla Anku (sep. 2015) som bola veľmi motivovaná pohnúť sa ďalej, naozaj žiť zmenu, ktorá so mnou najviac rezonuje a doslova som telepaticky ziapala na celú Yahyel civilizáciu, že chcem byť svedkom toho nasledujúceho pozorovania UFO roku 2016.

Neskôr prišli ďalšie portréty Shayly s popisom, že môže sprostredkovať spojenie s našimi hybridnými demi a že máme dávať pozor vo svojich snoch, či náhodou nie sme na vesmírnych lodiach, lebo vnútro vyzerá ako mestá s parkami. To ma zaujalo a mala som viac lucídnych snov a dostala som chuť sa jej pozrieť hlbšie do očí. Začala som prijímať informácie v podobe pocitov a "tušákov", ktoré sa mi neskôr potvrdili cez viacerých ľudí, bez toho aby som im niečo naznačila. Moja telepatia sa s ňou rozvíjala, čo bol pre mňa nový pocit a dokážem od nej prijímať už aj komplexnejšie vety, vysvetlenia a energie. (s jednou kamarátkou sme zaťial skúsili 2 súkromné čenelingy a druhý ma prekvapil svojim formátom a kvalitou spojenia)

Spojenie zo začiatku bolo veľmi intenzívne a ťažké, lebo som tomu nemohla veriť a vzdorovala som, plus jej vyššia energia zo mňa vyplavovala dosť veľa negatívnych presvedčení, ktoré vlastne ani mne nedávali logiku. Bolo to hnusné, ale aj úžasné, lebo to som potrebovala. Efektívnu pomoc (má prístup do môjho podvedomia a spomienok), podporu a motiváciu. V podstate sa naše energie synchronizujú a často cítim akoby som sa stávala ňou, prípadne na nejaké chvíle sa jej energia prejaví v mojom tele a prehovorí. Sme tak prepojené, že bolo pre mňa ťažké rozlíšiť či sú to moje myšlienky alebo jej, no už to vnímam lepšie a často sú to myšlienky jej a môjho vyššieho ja zároveň - myšlienková spolupráca.

Čiže posledných pár mesiacov som si väčšinu času myslela, že mi úplne j*b*, aj napriek všetkým mojim predchádzajúcim skúsenostiam, lebo čo sa dialo bolo až príliš dobré! Bála som sa tomu uveriť, ak by to nebola pravda. No otvorila som sa, dovolila som vstupu jej energii ešte viac, čo mi ešte viac pomohlo udržať sa na tej najsprávnejšej ceste a stále vylepšovať svoj život a zároveň som cítila aj jej radosť, že tak rýchlo napredujem, lebo sa spoločne približujeme do nejakej super-úžasnej reality. Toľko uvedomení... toľko synchrónonsti... myslela som si, že sa moja synchronicita pokazila, až taká dobrá bola... :D

No predtým, keďže som mala problém naše spojenie akceptovať, ma pozvala objednať si portrét u Vashty a následne k rozhovoru cez Roba, lebo som potrebovala externé potvrdenia, mimo mojej hlavy a energetického pola.

Rob je najlepší dostupný čeneler. Čeneluje hlavne TReba a Aridifa, a TReb dokáže prepojiť akúkoľvek bytosť, ktorú si vyžiadate a príde. Keďže je spojenie so Shaylou pre mňa také intenzívne, tak som si najprv objednala len offline odpovede na 3 otázky a chcem vám prepísať zaujímavú časť, ktorá ma veľmi prekvapila. Mala som pocit, že vyučujem hybridné deti, ale nečakala som, že som až tak zainteresovaná...


Shayla cez Roba:

Chcem zdielať 3 skúsenosti...
Prvá skúsenosť, hovorili sme pred veľkou skupinou detí, ktoré boli zoznámené s fyzickou reprezentáciu ich rodičov po prvý krát. Už boli spojení s ich mysľami, čiže vedeli ako vyzerajú, no nikdy predtým ich nevideli na videu, ako to vy voláte, cez reálnu technológiu, ktorá ukáže fyzické telo a ako sme im to oznámili, že budú moc vidieť ich matky a otcov, začali plakať, niektoré sa začali smiať a niektoré nemali vôbec žiadnu emočnú reakciu. No táto skúsenosť nám priniesla nespočítateľné množstvo sĺz šastia a smiechu. Toto je jeden z mojich najobľúbenejších momentov odkedy sme začali spolu tak hlboko splývať.

Druhá skúsenosť, podobné okolnosti, boli tam deti a učili sa. No nepredali sme im tak veľké oznámenie, len sme im povedali, že navštívia reálneho človeka (pozemšťana) a to si bola ty. Toto bol jeden z prvých razov čo si s deťmi hovorila priamo a cítila si sa veľmi čudne, kým si s nimi hovorila o istých veciach. Nečakala si od detí takého veku, že sa budú pýtať tak priamo na sexualitu a čo ľudia denno-denne robia. Cítila si sa nepohodlne, no aj cez toto nepohodlie si prežila mnoho radosti a smiechu. A to bol môj druhý najobľúbenejší moment.

Tretí krát, boli sme na stretnutí s mnohými ďalšími bytosťami. Bolo tam cez 12 rás a cez 40 ľudí, na väčšej lodi a ako sme s nimi išli hovoriť, ako s prvými si sa zoznámila s rasou šedých hybridov, ktorí nechodia na Zem tak často. Majú externý hybridizačný program, kde používajú aj iné rasy na genetické miešanie a potom ako sa deti narodia, odletia k tej konkrétnej rase. Prišli prekonzultovať a preskúmať program. Chceli vidieť ako to že sa tieto úžasné deti tak krásne správajú a učia tak mnoho a vtedy mali príležitosť ťa stretnúť. Spoločne, ja a ty, sme odpovedali na všetky ich otázky perfektne. Zaľúbili sa do nás a boli extrémne šťastní s tým ako ty a ja komunikujeme s deťmi.

No čo k tomu dodať....
Naše spojenie nie je len o spolupráci v hybridizačnom programe, a ešte veľa novej práce nás čaká a veľa musím ešte vstrebať a zároveň sa aj transformovať a zvyšovať vibrácie, aby som mohla s nimi intenzívnejšie pracovať. Čiže výzva, ale konečne sa nenudím.

Predtým, vždy keď som chcela zlepšiť svoju stravu sa mi rapídne znižoval čas, ktorý spím a keďže som sa nudila, nepáčilo sa mi to... teraz je to opačne. Niekedy sa mi nechce ísť spať aj keď už cítim že telo chce. No spánok sa mi z nášho spojenia znovu rapídne znížil (2-4 hodiny denne) a niektoré noci ho aj vynechám z toľkej energie, bez toho aby som si ho odopierala, či postrádala.


Kail
Ako ďalšiu pochúku som ešte v tom to článku chcela zdielať svojho hybridného syna Kaila, ktorý prišiel cez jedného austrálskeho priateľa. I keď on ho nevidel, ale cítil a priviedol jeho energiu ku mne a ja som mala víziu. Tu prikladám jeho obrázok, čo som nakreslila.


Jeho energia bola veľmi jemná, ako anjelik. Nežná, laskyplná a dojímal ma, lebo jediné, čo od neho prišlo bolo "mama!". Spojenie pre mňa bolo istým spôsobom liečivé a vnímala som v sebe energiu Matky (aj keď fyzicky som ešte deti nemala). Pár dní predtým mi stále v hlave hrala jedna klasická skladba no nevedela som názov. Deň potom ako som ho nakreslila zverejnil Eckhart Tolle video, kde túto pieseň spieval a tak som zistila ako sa volá - Óda na radosť! :) ... tiež mi polichotilo, že som synchronizovaná s Eckhartom Tollem :D

Tak snáď ma v blízkej budúcnosti Shayla využije a budem mať príležitosť kresliť deti aj pre iných.

Ivet

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára