20. 2. 2016

Osobné zmeny

Od posledného článku sa v mojom živote udialo tak strašne veľa zmien. Veľa krát som už aj chcela niečo napísať, resp. začala som rozmýšľať nad postupnosťami, čo všetko zdielať, že sa mi do toho nechcelo pustiť. Takže teraz vám len tak, z ničoho, priblížim, čo sa v mojom živote deje.


Cely môj život a moja existencia začína dávať úplný zmysel. Veľmi veľa celoživotných osobných nejasností sa pospájalo a začalo dávať väčšiu logiku... veľa zvláštnych ideý sa začína rôznymi spôsobmi napĺňať.

Nadviazala som vedomý kontakt s bytosťou, ktorá je súčasťou mojej nad-duše (oversoul), čiže kvázi moje paralelné ja (iná inkarnácia). Je to bytosť z Yahyel civilizácie a veľmi mi pomáha vo zvyšovaní vibrácii a napredovaní. Čaká nás aj spolupráca. Mala som pocit, že som zainteresovaná do hybridného programu a že možno aj učím tieto deti na vyššej úrovni a keď spím. Ale čo som sa dozvedela je ešte viac ako som vnímala. (o tomto možno ešte napíšem)

Shayla je hlavný kontakt z Yahyel s pozemsťanmi a hlava
hybridného programu. V septembri 2015 oznámila cez
Darryla Anku, počas Basharovho čenelingu, ďalšie veľké
pozorovanie UFO v tomto roku, ako boli Svetlá nad Fínixom
v 1997. Je to tiež kvázi energetická inžinierka a jej portréty
sálajú rôzne frekvencie, ktoré vám možu pomocť. Obrazok vytvorila:
facebook.com/Vashta.Art

Toto spojenie by som rada priniesla do svojho pozemského života a chcela by som začať zoznamovať pozemských rodičov s ich hybridnými deťmi cez kresby, ako to pred dvomi rokmi robila istá žena, no vzdala sa tejto roly. Som toho schopná a vnímam, že sa táto realita približuje. No toto spojenie, čo mám je omnoho bohatšie na pocity a informácie ako len o deťoch. Veľa som sa naučila, pochopila a cítim, že by som mala zdielať na globálnej úrovni a viac interaktívnejšie, lebo neprijímam správy len od nej, ale občas aj od ich celého kolektívu. Čiže sa asi zameriam hlavne na Facebook a budem komunikovať po anglicky.

Tento blog bol pre mňa ako trénovacie prostredie na čeneling a telepatiu, ktoré som potrebovala hlavne na ujasnenie tém sama pre seba. Keď vyjdem na svetlo sveta s facebookovou stránkou, tak ju sem pridám, aby ste ma stále mohli nájsť a prípadne sledovať moju prácu, ak by som sem úplne prestala prispievať.

Neviem či a čo budem zdielať na tomto blogu ďalšie... nemám plán. No ak by som videla záujem, tak by som určite prispela aj niečím slovenským, prípadne ma môžete kontaktovať emailom.

Ivet

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára