7. 10. 2015

Energetická predpoveď 2 + pohľad späť

Musím povedať, že september bol super! Necítila som nejaké extra výkyvy (osobnú nestabilitu = bola som uzemnená), i keď som riešila nejaké celoživotné vnútorné záležitosti. No išlo to ako po masle.

Ako som spomínala v článku o energetickej predpovedi, stále sledujem aj astrologické predpovede (Tom Lescher, David Palmer, Tim Halloran) a počas septembra mi vždy potvrdili moje pocity a zároveň ma aj dopredu pripravili. Taktiež spomínali ukončenie 3 ročného cyklu a naozaj som sa pohla vo veciach, ktoré boli ťažko prekonateľné posledné 3 roky... a zrazu to išlo...

Tiež som natrafila na nemeckú stránku (neviem nemecky), kde istý muž denne zverejňuje merania vibrácii v jednotke Bovis (rezonancia Zeme a božskej lásky). Našla som, že sa to meria "len" pomocou kyvadla, takže ako skeptikovi mi to príde pofidérne, no takisto mi to potvrdzuje pocity a zároveň aj moju predpoveď. (denne tam kuknem ;) )

Na nasledujúcom grafe vidíte na horizontálnej osi dátumy a na vertikálnej namerané hodnoty, kde 144 reprezentuje vibrácie božskej blaženosti, lásky atď. Vzrast v septembri bol ... brutálny ;-) a 1.10. sa to uťalo. Osobne som to hneď cítila (graf mi to potvrdil neskôr). Akoby rútiaca sa horská dráha energii prudko spomalila a začala cúvať (komu by neprišlo na grc? :D ), no potom sa zas rozbehla dopredu, alebo som sa prisposobila.


Myslím, že v októbri nebudeme tak akcelerovať, čo koreluje aj s tým, čo som vnímala pred mesiacom (+ astro predpovede). Nie je treba sa nikam náhliť. Všetko sa rozvinie ako má. ... Dôvera.
Pokračujte v zmenách zo septembra, ale asi by som neodporúčala pokusy o ďalší pokrok (príliš veľké skoky), ale bolo by lepšie ukotviť nové zvyky v súčasnej realite a len trochu prispôsobovať podľa momentálneho pocitu - neplánovať.

Zároveň vnímam, že dôvera, ktorú môžete tento mesiac trénovať bude dôležitá v novembri. Ako som už písala, november bude o vstupe do "liečivej temnoty". Momentálne vnímam začiatok "temnoty" v prvej štvrtine alebo polovici novembra.
Spoločne s grafmi, ku mne prišli aj iné inšpirácie cez rozhovor s Michalom S. (vďaka ;-) ). Spomenul pád do diery, keď bol dieťa a mne sa to hneď spojilo s mojim zoskokom z lietadla (31.8.2015) a neskôr s novembrom.

September bol ako zoskok z lietadla. Pod vami len zem, žiadne oblaky - viete kam skáčete... no skočiť do čiernej diery, alebo z útesu do hmly... no ... to už chce dôveru, že sa na niečo nenapichnete :D ... Čiže v septembri sme sa hýbali známym smerom, ktorým sme sa už predtým pokúšali ísť veľa krát. A november bude pravdepodobne o niečom úplne inom. O niečom, čo sme ešte necítili a na osobných cestách neriešili.

V decembri bude pravdepodobne ďalší skok v meraniach Bovisov. Ak vás to zaujíma [tu] - ja sledujem len oranžový (absolútny) graf, lebo ostatné sú relatívne zobrazenia a dosť skresľujú (a moc nerozumiem algoritmom, čo používa :) )

O tandemovom zoskoku [pribudne ďalší článok, prečo som sa rozhodla pre zoskok a čo som sa naučila]

Transformácií zdar
Ivet

PS: chcem dodať, že nasledujúce predpovede nemusia platiť pre každého. Platia len pre tých, čo sa oddajú zmenám a sú v podobných realitách, alebo chcú smerovať podobným smerom. Sú v rovnakom/podobnom "vlaku".

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára