3. 9. 2015

Predpoveď energií do konca roka 2015

Zdravím všetkých po dlhej článkovej pauze... ikeď to nebola písacia pauza. Mnoho článkov mám nedokončených, alebo mám námety v papierovej forme (osobné poznmámky), alebo len v mysli. No vždy keď si spomeniem na svoj blog, spomeniem si aj na Basharové slová, že nekonaním odopieram druhým prijať dar, ktorý môžem dať.

V poslednej dobe som zas venovala trochu viac pozornosti denným a týždenným astro-predpovediam a inšpirovali ma vnímať iným sposobom. Chcem vám stručne napísať, ako vnímam charakter nasledujúcich mesiacov, čo je vlastne môj prvý pokus zverejniť energetickú predpoveď.
Inokedy som si pocity nechávala pre seba, alebo len tak spomenula v rozhovoroch, keď ma napadlo... každopádne svojmu vnímaniu dôverujem, lebo sa overilo na malých manifestáciách (povedala som niečo a o pár minút či hodín sa to tak odohralo), aj na pocitoch (mojej) vzdialenejšej budúcnosti.

September vnímam ako intenzívny mesiac pozitívnych zmien, ktoré prichádzajú po zdolaní výziev. Intenzívny (čo je cítiť už teraz) v zmysle množstva a hĺbky výziev a následných dopadov na naše prežívanie. Po každom ustátí príde prehĺbenie vnútorného šťastia, harmónie a blaženosti.
Tento mesiac nás čakajú dve zatmenia a jesenná rovnodennosť, čo tiež predpovedá intenzitu. Niekde som čítala/počula, že tento mesiac by si každý mohol spraviť vlastnú Školu Mystérií (Mystery School) ... no mne viac rezonovalo Mastery School - škola majstrov. Tak som si pre seba spravila študijný program, ktorý zahŕňa hlavne tréning odovzdania sa, vnímania priestoru okolo seba a neplánovania dlhšie ako deň vopred - treba ísť s prúdom toho, čo sa nám prezentuje.

Október bude stabilnejší, nevnímam žiadne výrazné energetické výkyvy. Pravdepodobne pôjde o obdobie integrácie vnútorných zmien zo septembra a celková nálada bude nadmieru pozitívna (podľa toho ako dodržíte septembrovú "školskú dochádzku").

V novembri ma prekvapilo vnímanie temna, resp. vnímam obraz temnoty, do ktorej strčíte ruku a stratí sa vám z dohľadu. No nie je to hrôzostrašná tma. Je to prázdnota - ničota. Zahĺbenie sa do seba v liečivej tme. S odovzdaním a pokojom využijete liečebný proces najlepšie.

December: výstup z tmavej miestnosti na gýčovú vianočnú party. Vnímam rozžiarenú bytosť so srdcom prekypujúcim novým, znovu vyšším levelom bezpodmienečnej lásky na hranici ustátia.


... viac nechcem dodávať a cítim, že ani nemusím. Všetko je potom už len o bytí v prítomnosti - sústredení na to čo je a nie, čo bolo alebo môže byť. K tejto predpovedi sa určite ešte vrátim budúci rok, či už len sama pre seba, alebo ju zhodnotím krátkou správou, ako som tieto mesiace reálne prežívala.

Verím, že táto interpretácia je najpozitívnejšia, ako sa energie tohto obdobia dajú využiť a za iné prežívanie nenesiem zodpovednosť :D

Veľa zdaru
Ivet s.r.o. :)

2 komentáre:

 1. Dakujem za predpoved a za dar :) Ten uvod je presny, rada citam Tvoje clanky a inspirujem sa. Co sa tyka energii, tak som si nacitovala hlavne september a zacala som sa vedome zameriavat na veci, ktore som flakala a teraz sa pohli. Ja vnimam, ze stale je tam ta nasa ludska volicka, ktora na tu vlnu nabehne. Takze tesim sa a prajem Ti krasne mesiace :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Dakujem a drzim palce.
   Snad flakanie a vzdor nevydrzia nikdy dlho aj ked sa zas objavia. Kazde napatie co v nas vznika indikuje ze sa znovu posuvame dalej - za poznane hranice.

   Posledne dni mnou velmi rezonuje aj Basharov vyrok: Nemozete mat viac vplyvu ako uz mate len svojou existenciou... Co robite len ODHALI viac vplyvu ktory uz mate! ... :)

   Toto ma velmi uvolnilo, lebo o nic nejde. Vsetky reality uz existuju aj ine casti mojho vedomia ich "ziju". Ide len o to co zazijem/uvidim zo svojej perspektivy a co odhalim sama pre seba. Nemusim nic... Nic nie je kriticke ani potrebne aby som skutocne spravila, ako mnohe zdroje pisu ci hovoria...

   Odstrániť