21. 12. 2014

Zmena stavu bytia cez transformáciu negatívnych presvedčení (Bashar)

Už pred nejakou dobou som cítila, ako sa stať imúnnou voči okolitým poliam a energiám. Zo skúsenosti som vedela, že ak som v dokonale pozitívnom stave bytia a cítim len bezpodmienečnú lásku (ako napríklad súcit, pochopenie atd.) nič sa ma nedotkne. Pre negatívne energie som neviditeľná, úplne na inej frekvencii, nedosiahnuteľná.

V poslednom čenelingu z mikulášskeho víkendu Bashar priniesol nástroj na neutralizáciu a spozitívnenie našich presvedčení, pri ktorom som si lepšie uvedomila vyššie uvedený pocit. V podstate mi ponúkol iný pohľad/definíciu na rovnakú situáciu.

Stav bytia je čisto len o našich presvedčeniach a aj keď Bashar už dávno vysvetlil mechanizmus, až teraz som to precítila. (mechanizmus: presvedčenia (nevedomé) -> emócie -> myšlienky). Presvedčenia fungujú ako filter nášho prežívania. Ak prevažujú negatívne presvedčenia, máme negatívne vnútorné pocity (úzkosť, hnev, trápenie...) a pocity produkujú myšlienky. Ak máme viac pozitívnych presvedčení, akýkoľvek energetický vstup je prefiltrovaný pozitívne.

Hnevá sa na vás niekto, nadáva vám a podobne. Predstavte si, že by pre vás nebola iná možnosť ako úprimný súcit a pochopenie - bola by to automatická reakcia - automaticky prefiltrovaná cez filter pozitívnych presvedčení.

Nástroj pre transformáciu negatívnych presvedčení od Bashara


Ide o jednoduché denné cvičenie, ktoré vám zaberie 2 až 10 minút. Každé ráno a/alebo večer si pred zrkadlom budete hovoriť isté vyhlásenia - do očí - a budete sledovať ako sa pri nich cítite. Ak pre vás vyhlásenie nebude pravdivé, mali by ste to vonútri cítiť (ak ste dostatočne úprimní a uvoľnení). Následne budete mať možnosť odhaliť negatívne presvedčenia, či pocity a precítiť vyhlásenia pravdivo.

Bashar odporúča "užívať liek" 7 týždňov, čo predpokladám je priemerný čas pre úplné(?), či významné preprogramovanie. Tu je rozpis pre jeden týždeň, ktorý by ste mali opakovať, ako dlho sa vám bude páčiť :) :

1. Pondelok: Vzduch - pred každým vyhlásením nádych
Som súčasťou stvorenia / Som dieťa stvorenia.
Som jedinečný/a.
Som hodnotný/a.
(Som jedinečná a hodnotná súčasť stvorenia.)

2. Utorok: Voda - pred každým vyhlásením dúšok vody
Som šťastný/a.
Som vďačný/a.
Som svieži/a.

3. Streda: Jedlo - pred každým vyhlásením sústo nejakého jedla
Prekypujem hojnosťou.
Som vyživený/a.
Som spokojný/a.

4. Štvrtok: Láska a povzbudenie - pred každým vyhlásením sa objať
Mám podporu.
Mám vedenie.
Som milovaný/a.

5. Piatok: Sloboda - pred každým vyhlásením otočenie s upažením
Som prebudený/a.
Som silný/a.
Som slobodný/a.

6. Sobota: Vášeň
Povedz 3x obľúbené slovo.
Vypočuj obľúbený zvuk (3 sekundy).
Pozri na obľúbený obraz (3 sekundy).

7. Nedeľa: Sen, spojenie - zavri oči a každé povedz 3 krát
Som oddýchnutý/a.
Som v spojení.
Môj život je splnený sen.


Včera večer som skúsila prvé vyhlásenia a je to zaujímavé. Zistila som, že sa necítim byť súčasťou stvorenia, čo je hlúposť. Vedela som precítiť, čo je stvorenie, ale uvedomila som si, že som sa vylučovala. Preto som do pocitu stvorenia zahrnula aj seba a dnes ráno som sa zobudila s blaženým pocitom... pekná motivácia skúsiť viac :) ... alebo to je len slnovratom ;)

Snáď vám nástroj pomôže. Veľa zdaru.

Ivet

Zdroj

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára