V tomto module gadget sa vyskytla chyba

9. 10. 2014

Znovuzrodenie (2): Elixír mladosti a sily

Vždy ma priťahovali upírske filmy. Fascinovala ma ich rýchlosť, sila a schopnosti, a pohrávala som sa z predstavou, či by som si vybrala byť upírom, ak by som mala možnosť. Váhala som, či som ochotná obetovať svoju dušu.

Natrafila som na elixír, ktorý mi umožňuje stať sa upírom bez straty duše (pravé naopak) a mala som ho celý čas pod nosom. Aby som zostala vo vibráciách neubližovania iným bytostiam, momentálne denne pijem svoju prefiltrovanú krvnú plazmu. .... :D to znie, čo? ... ide totiž o moč!

Moč je destilovaná voda plná kmeňových buniek a vašej vlastnej frekvencie. Urinoterapiu som vyskúšala dávnejšie na strednej, keď som bola zúfala zo svojej pleti. Pila som moč asi týždeň až dva, no vzdala som to, lebo sa mi zdalo, že sa môj stav stále zhoršuje, aj keď v "návodoch" je počiatočné zhoršenie symptómov spomínané. No vtedy som nemala tušenia o detoxe a surovej strave.

Mám priateľku (Monica), ktorá ma motivovala dať moču druhú šancu. Vedela som vyše roka, že konzumuje svoj moč, no ignorovala som to. Asi pred dvoma týždňami so mnou zdielala úžasnú skúsenosť, ktorú som pre vás preložila a tá ma neskutočné dostala. Do 5 dní som "musela" začať aj ja, lebo som si na záchode pokaždé hovorila "aké mrhanie".

Na internete je určite mnoho textov o urinoterapii, takže nič vysvetľovať nebudem. Ja sama to neplánujem čítať, lebo ma to až tak nezaujíma. Zaujímajú ma efekty a skúsenosti.

Monica odvtedy so mnou zdielala ďalšie úžasné príbehy, ktoré musím preložiť a rozšíriť v ďalších článkoch. No teraz vám v krátkosti napíšem o mojom močovom začiatku.

Môj druhý začiatok
Nechcela som začať urinoterapiu na varenej strave, lebo vtedy nechutí dobre. Keď je telo zdravé a na ovocí, moc chutí ževraj ako kokosové mlieko a je lahoda ho piť. No keďže sa mi nedarilo úplne prestať s varenou stravou, čo predstavovalo len malú hrsť denne, rozhodla som sa začať aj tak. Zistila som, že pitie moču ma motivuje zlepšiť stravu, lebo chcem, aby môj moč ~ krv chutili lepšie. (Monica mala rovnakú skúsenosť.)

Orgány a tvár
Prvý deň ráno som vypila len 2 malé glgy. Ďalší deň som pridala 2 a plus som vypila pár glgov večer. Pridávala som postupne podľa toho koľko mi nerobilo problém a ako som bola motivovaná. Hneď na druhý deň som cítila svrbenie žíl na ľavej ruke, ktoré som mala raz zapálené (kvôli kanyle). Už len prvé glgy boli zvláštne; cítila som v tele nezvyčajnú energiu a akoby sa vo mne niečo prepínalo. Prvé dni som cítila výraznejšie zmeny vo víziách (teleportácia), nálade, vitálnosti, sile a kontakte s vyššími sférami. Momentálne sa cítim stabilne, akoby sa už nič nemenilo, no na pokožke celý čas sledujem, aké orgány sa čistia. Najprv to bol močový mechúr, obličky a črevá. Potom rôzne emócie. Momentálne sa detoxikuje pečeň a slezina, a taktiež slejudem aj zmenu chuti moču. Moc je dokonale na mieru navrhnutý liek.

4. či 5. deň som nemohla zaspať a bola som hore celú noc. Bol to deň, keď som začala piť viac moču. Momentálne pijem všetok ranný a druhý moč, čo je do 15h a nepociťujem hlad. Potom jem jablká a hrozno (nechcem piť aj moč lebo by som mala príliš veľa vody v tele). Monica moč volá tekutá aura, prána alebo Láska a skrátene aurin z urine (moč).

Urinoterapia je super, no nepraktizovala by som ju na varenej strave. Moc sa dá vyčistiť do 5-7 dni pri konzumácii ovocia.
Ja som prvé dni stále zjedla aj niečo varené, čiže zatiaľ som nedosiahla čistého stavu, ale už 2 či 3 dni jem len surové, lebo ma nebaví piť nepríjemný moč :D a keď si predstavím, že hento je moja krv, tak ma to motivuje ešte viac.

Je moc v moči, alebo moč v moci?

Preklad Monicinho motivačného príbehu
Je dlhý, ale stojí za niekoľkonásobné prečítanie.

Pokúsim sa ti (a všetkých) zostručniť príbeh môjho močového pôstu a v budúcnosti o ňom porozprávam do väčšej hĺbky vo videách. Dúfam, že veľmi skoro!!
 
Pred 17 rokmi som začala skoro denne piť môj moč (s periódami keď som prestala), ale pokračovala som vo zvyku lebo mi to prínášalo veľa úžitku. Pamätám si svoj prvý pohár... v Indii v 1997 a v ten deň akoby sa zo mňa stala WONDERWOMAN! (poznámka: nejaká stará superhrdinka)

Moja prvá iniciácia do urinoterapie bola knížka Voda života (Water of life) od Johna Armstronga a vždy som chcela spraviť dlhší pôst, ako sa spomína v knížke, no bola som tak emocionálne závislá na jedle, že som ledva dokončila jeden deň!

Po niekoľkých pokusoch počas týchto 17 rokov som prešla od dvojdňových pôstov po troj, štvor, päťdňové a donedávna až po osemdňový, a konečne nakoniec (rok dozadu) som spravila 14-dňový pôst! Vždy som vypila všetok môj moč a občas trochu vody (ak bolo potrebné) a jeden až tri krát za deň som si pomasírovala celé telo s 2-3 ročným močom.

Týchto 14 dní na močovom pôste bola naozaj ohromujúca skúsenosť, ďaleko za tým, čo som si dokázala predstaviť!!!

Počas pôstu sa udialo toľko zázračných vecí, že ich nemôžem napísať všetky do krátkeho textu, no pokúsim sa dotknúť najhlavnejších vecí a moc to nenaťahovať.


Prvý týždeň pôstu bolo ako peklo!

Vážne! Bola to skutočná nočná mora!! Mala som úžasnú detoxikačnú reakciu. Počas celého týždňa som neustále kýchala, vykašliavala hlieny a ústa mala plné povlaku. A tiež neprestávajúcu bolesť hlavy! Bola som tak slabá, že som sotva hovorila, či zdvihla z postele... no každý deň som nazbierala všetku energiu, aby som išla do kúpelne a pokračovala v pití a masírovaní. Všetko čo som dokázala robiť bolo cikať, piť, spať, masírovať a sprchovať sa.

Zaujímavé bolo, že detox sa udial na všetkých leveloch; nie len fyzickom, ale aj emocionálnom. Prešla som si cez traumy mojej minulosti, spomienky z detstva, ktoré sa zdali byť dávno zabudnuté a cez emocionálne krízy a zrútenia (asi 5 krát)... boli veľmi intenzívne a hlboké, no tiež veľmi krátke. Vyplakala som si dušu za 3-5 minút a potom som sa cítila 100%-ne oslobodená... Bolo to ÚŽASNÉ!! Po každej krátkej emocionálnej kríze som sa od radosti smiala. Bolo to veľmi zaujímavé sledovať a prejsť si tým. Ten prvý týždeň bol EXTRÉMNE NÁROČNÝ a neviem ako som dokázala v pôste pokračovať... verím, že hlboko v duši som vedela, že je to pre mňa dobré a nechala som sa viesť s úplnou odovzdanosťou. Ukázalo sa že to bol úplný reštart celej mojej bytosti! ÚŽASNÉ, ÚŽASNÉ, ÚŽASNÉ, môžem byť len nekonečne vďačná za túto úžasnú skúsenosť a požehnanie Bohu/Mne/Životu/Vesmíru.

Schudla som 11 kíl. Z 54 kíl som išla na 43. Moja tvár vyzerala STRAŠIDEĽNE, ako z hororu. Ha ha, vážne. Teraz sa môžem smiať, no vtedy to také smiešne nebolo... moje líca zmizli, viečka vpadli, no stalo sa niečo neuveriteľné... keď som sa pozrela do mojich očí, videla som CELÝ VESMíR. Moje Pravé Ja sa pomaly začalo odhalovať a jediné na čo som myslela bolo "WOOOW... JA SOM NÁDHERNÁ!!!". Otváral sa predomnou vesmír... Videla som okno do mojej duše... bolo to akoby som ho každým dňom tohto pôstu, kúsok po kúsku, umývala a bola schopná sa pozrieť omnoho hlbšie.. do mňa.. do vesmíru! Tisnú sa mi slzy do očí len si na to spomeniem. Toto mi dalo silu pokračovať aj napriek bolesti, slabosti a celkovému vonkajšiemu vzhľadu 3-dňovej mŕtvoly! Mohla som vidieť svetlo na konci tunela...

K časti fyzického liečenia:

Musím povedať, že som to nerobila zo zdravotných dôvodov, ale ako experiment a chcela som sa zbaviť vrások. Myslela som si, že po 3 rokoch na 85-95%-nej surovej vegánskej strave a dennom pití moču, som veľmi dobre detoxikovaná a perfektne zdravá. Mýlila som sa...

Cysta, ktorú som mala na pravom pleci, sa začala zobúdzať. Predtým som si jej bola vedomá len keď ma svrbela, či bolela, no bola som zvyknutá na nepríjemný pocit. Koža sa mi otvorila a cysta začala vytekať. Bola som šťastný svedok liečenia už na 2. deň pôstu. Ďalšia cysta na pravom vaječníku sa vyliečila tiež a už nemám menštruačné bolesti, ktoré boli mojím prekliatim predchádzajúcich 25 rokov!! Cítila som ako telo intenzívne pracuje na týchto dvoch miestach a tiež obličkách, srdci, mozgu a pečeni. Moje vrásky tiež skoro zmyzli, no na úplné odstránenie bude potrebný dlhší pôst.

Na piaty deň pôstu mi moč veľmi okyselel a mala som problémy ho piť, ale pokračovala som. Kyslá chuť bola stále silnejšia a silnejšia až chutil ako štava z citróna. No nemyslím si, že to bolo niečo zlé. Práve naopak. Chcela som pochopiť, prečo aj predchádzajúce pôsty na 5. či 6. deň okyselel a došla som k záveru, že išlo o nevyhnutné prehĺbenie detoxu. Spomenula som si, že citrón a iné kyseliny sú efektívne čističe, rozkladajú tuky a odkameňovávajú. Bolo by zaujímavé ho analyzovať, lebo cítim, že mal vysoký obsah vitamínu C. Chutil úplne ako rozpustený vitamín C.

Takže som pokračovala v pití tohto kyslého moču a trochu som ho riedila vodou, aby ma tak neznechucoval. Nebolo to ľahké. Škoda, že som nevedela o destilovanej vode, pretože aj najlepšia prírodná voda, ktorú som mohla kúpiť, chutila hrozne!!! Akoby som cítila všetky nečistoty a inorganické minerály a vedela, že pre mňa nie sú dobré. Radšej som sa vyhýbala pitiu vody a pila len moč, ak sa dalo.


Druhý týždeň bol ako Raj!

Pomaly som začala nadobúdať stratenú energiu a mala momenty čistej radosti. Z počiatku boli len letmé. Bolo to ako skákanie medzi dvomi svetmi: tmavé mraky detoxu a svetlo mojho Pravého Ja.

Mala som dvojhodinové 3D vízie, hlavne v noci, a nie len v snoch, ale aj v úplne bdelom stave! V skutočnosti som nemohla moc spať. Skôr som bola v meditačnom stave a mala tieto úžasné 3D filmy (alebo skôr 4D či dokonca 5D), ktoré som pred sebou mohla vidieť aj s otvorenými očami. Milujem komédie a to som hlavne videla a niekedy som sa nezdržala a nahlas smiala v strede noci! Boli tak vtipné a geniálne!!! Priala by som si ich mať nahraté, no bola som stále dosť slabá na písanie či nahrávanie. Úplne som sa odrezala od fyzického sveta, aby som sa mohla sústretiť na dennodennú rutinu.

Takže, vždy keď som dostala takéto dary, vrátane astrálnej projekcie alebo cestovania s otvorenými očami cez holografické svety, ktoré sa predomnou manifestovali, jednoducho som si užívala každý moment.

Tiež som zažila úžasnú interakciu a komunikáciu s mojimi bunkami. Boli veľmi šťastné z vypočutia a ocenenia. Vážne! Bola to jedna z najúžasnejších skúseností, akú som mala... Cítila som, čo cítia bunky. Cítila s nimi Jednotu a vedela, že už len moje zameranie sa na ne pre ne bolo akoby k nim konečne prehovoril Boh. Reagovali akoby sme reagovali my keby sa pred nami zjavil Boh... Mali VEĽKÚ PÁRTY!!! Bolo to šialené. Cítila som každý kúsok/časticu tela.

Mala som veľmi jasnú myseľ a mohla premýšlať o každej téme s ostrou inteligenciou a vhľadom... Mala som najhlbšie konverácie sama so sebou, s dušou, s vyššou inteligencou vo mne. Citila som sa akoby som začínala použivať spiacu časť mojho mozgu a takisto aktivovať DNA. Vedome som velila bunkám, čo majú robiť a hlavne som im ďakovala za obrovskú prácu ktorú už vykonali a robili ďalej! Bola som na ne hrdá! Táto interakcia ma neustále dojímala k slzám. Vôbec nie sme SAMI v naších telách... Som tak požehnaná, my všetci sme a prišli sme na tento svet s miliónmi najlepších priateľov, ktorí pre nás urobia všetko!!

Tiež som veľmi plynulo a výrečne hovorila a rečnila v mojej mysli v každom jazyku, ktorý viem a ako dobre. Všetky slová plynuli prirodzene!

Na 9. deň som cítila, že moje telo je skoro 100%-ne čisté a oslobodené od prekážok (toxíny a nečistoty) a cítila som nával energie, že som skoro vyskočila z postele! Chcela som spievať a tancovať! Radostne som začala upratovať celý dom a keď sa manžel vrátil z práce, nemohol veriť vlastným očiam... Veľmi sa strachoval keď videl, čím som prechádzala predchádzajúce dni, skoro bez života ležala na posteli a sotva hovorila. Predtým som mu nemohla vysvetliť, čim som prechádzala, len som mu rukou signalizovala, že všetko je OK. Ale v ten deň som tam stála so silným hlasom, spievala, tancovala a výrečne opisovala, čím som prešla a ako úžasne som sa začínala cítiť. Bola som ako v extáze a tento pocit pokračoval, dokonca bol stále intenzívnejší! Od toho momentu sa začali diať skutočné "zázraky"...

Druhý týždeň som nabrala späť všetku váhu, čo som stratila a dokonca o kilo viac!! Len v pár dnoch som pribrala 12 kíl!! Bolo to skutočne neuveritelné! Skoro som mohla sledovať ako mi svaly a tkanivá rastú pre očami! Bolo to ÚŽASNÉ!! A to som pila len svoj moč a aplikovala ho na pokožku, NIČ VIAC!!

13. a 14. deň sa stalo naozaj niečo mocné a na takú silnú energiu a transformáciu som nebola pripravená... ALCHÉMIA... akoby detox zašiel ešte hlbšie, na spirituálny a mentálny level a namieril si to na moje ego, všetky moje externé identifikácie, ktoré nie sú skutočne ja, len nejaké príbehy o mne... všetky tieto príbehy sa začali rozpadávať a začala som cítiť mnoho strachu. Nikdy by som nepovedala, že budem mať takúto reakciu, lebo som sa považovala za vždy pripravenú skočiť do vyšších skúseností... bol to strach z neznámeho a strach z opustenia starého a prijatia nového. Niečoho väčšieho ako som si dokázala predstaviť! Bol to strach húsenice tesne predtým ako sa mala stať motýlom - strach zo zmiznutia. Vtedy som si uvedomila silu ega, ktorého som si dovtedy nebola až tak vedomá...

Bolo to tak silné, že som sa vzdala! Nebola som ochotná podstúpiť takú hlbokú skúsenosť. Nebola som pripravená vzdať sa svojho starého ja, svojho starého priatela. Je to smiesne, no rozhodla som sa byť k sebe viac nežná, čo sa týka transformácie.

Bola som vystrašená aj zo silnej energie prúdiacej mojim telom, ako stále rýchlejšie sa točiaca guľa svetla, ktorá ma išla zničiť. Akoby som stála na kolajniciach bez schopnosti uhnúť rýchlo sa blížiacemu vlaku. Tiež som sa cítila akoby som išla vzlietnuť a to ma vystrašilo! Aj keď to je moje veľké prianie, nikdy som si neuvedomila tak hlboký strach!

V ten deň som pravdepodobne zažila, čo iní volajú, prebudenie kundalini, alebo jeho začiatok. Videla som sa ako svetelná guľa, najjasnejšie svetlo aké si dokažeš predstaviť a explodovala a zároven implodovala. Bol do nádherný pocit, ale aj najstrašidelnejší. Ťažko sa to opisuje. Trvalo to len okamyh, pretože som to zastavila! Prinútila som sa "vrátiť do tela" a pomohla som si fyzickým výkrikom. Moja myseľ nebola pripravená a ego kričalo "nezabíjaj ma!". Myslím, že ten výkrik bol doslova hlas ega. Chcela som odložiť "osvietenie" na inokedy...

Tak som sa "uzemnila" pomarančovým džúsom a pomaly som začala jesť ovocie. A ako som si užívala pôžitky hustejšieho sveta, tak aj ja som sa stávala stále hustejšou. Čistá alchémia v mojom vnútri.

Približne 3 mesiace neskôr som sa cítila pripravená na hlbšiu cestu do svojho vnútra a znovu začala močový pôst. Rýchlo som sa ocitla v stave, v ktorom som ukončila predchádzajúci pôst. Už na 4. deň som mala rovnakú skúsenosť a nechala ju odohrať sa... budem to zdielať v ďalšom videu, sľubujem! Bolo to takéééé široké, farebné a žiarivé, že to nemôžem opísať pár vetami... ale môžem prezradiť: BOLA SOM V NIRVÁNE 15 hodín... STRETLA SOM SVOJE PRAVÉ JA a vedela som všetko, čo sa dá o všetkom... Bolo to čisté vedomie. Navštívila som a objavila všetky svety, čo som mohla a chcela, stretla som úžasné bytosti, mimozemšťanov, anjelov... na začiatku som sa videla plávať v tekutine plnej kryštálov, čo som si neskôr uvedomila bolo vnútro mojej epifýzy. Bolo to tekuté médium, ktoré mi pomohlo v cestovaní dimenziami. Moja epifýza sa očividne aktivovala a wooow... Mám toľko toho na rozprávanie!!!
Monicine oči. Autor kresby: Ja

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára