30. 10. 2014

Uvoľni sa (Od nudy k radosti a spokojnosti)

Mnohokrát som spomínala, že stav bytia je základ, na ktorom vzniká skúsenosť vašej reality. Chcem s vami zdielať skúsenosť z predchádzajúcich dní a dneška ako príklad kontrastu nudy a otupenosti s radosťou a spokojnosťou.

Posledné dni som bola uväznená v kruhu nudy, sklamania, posudzovania a nedostatku nápadov ako z neho von. Avšak, kde je vôľa a prosba o pomoc, rady prídu. Veľa krát som myslela na knižku "moc podvedomia", ktorá mi pred rokmi zmenila život, no odvtedy som jej znalosti nevedela znovu využiť. ... V podstate som nebola v správnej nálade, kedy by sugescie skutočne pôsobili.

Pred dvomi týždňami som si túto knižku stiahla a teraz začala čítať. Pri jej čítaní som si spomenula na úžasné veci, ktoré som vďaka nej prežila a prežila si ich vo svojom vnútri znovu. Naladila som sa do správneho stavu, aby som konečne pocítila úprimnú vďaku (vesmíru, mimozemšťanom, poradcom a i) a dostala sa do radostnejšieho stavu bytia.

Knižku "moc podvedomia" som čítala na základnej škole, kedy som bola veľmi depresívna a potrebovala pomoc. Spomenula som si na dve skúsenosti (neviem chronologicky zoradiť), ktoré ma veľmi motivovali a pomohli mi.

Jedna bola, keď som si začala pred spaním hovorievať "Som šťastná." a o niekoľko týždňov, som si uvedomila ako veľmi sa moja nálada zmenila a konštantne som bola spokojná a uvoľnená. Dokonca som si práve spomenula, že po približne dvoch mesiacoch som mala isté nepríjemné skúsenosti, o ktorých som teraz presvedčená boli len očista energii, ktoré som uvoľnila.
Raz v noci som sa zobudila a nemohla dýchať. Keď mi dochádzal kyslík, od strachu som sa pocikala, no počúvla čudnú ideu (radu), ktorá sa mi objavila v mysli: "Vydýchni..." ... chcelo to silnú dôveru, keďže som mala už len málo kyslíka a nemohla sa nadýchnuť. Vydýchla som a čo mi zabraňovalo nadýchnuť sa, povolilo (uvoľnilo sa) a mohla som znovu dýchať. ... toto sa mi stalo ešte niekoľko krát, ale už som vedela, čo robiť. Doktorka povedala, že to môže byť stresom, ale vtedy som práveže v strese nebola...

Druhá skúsenosť je o výhre. :) Po tomto som uverila v Boha. Spomienka ma naplnila znovu detskou radosťou a úprimnou vďakou za dar "moci podvedomia". Nejaká značka keksíkov mala súťaž a páčila sa mi výhra na druhom mieste - maňuška medvedíka Miša. Poslala som tri obálky po 5 obaloch z najlačnejších keksíkov a často som si pred spaním priala, vyhrať Miša. Nechcela som 3. výhru ani prvú. Tiež som sľúbila, že budem poslušnejšia. Neskôr som si myslela, že som Miša vyhrala vďaka príslubu poslušnosti, ale teraz viem, že to bolo o úprimnom chcení, vďake a neočakávaniu naplnenia. A aj keď som si to vsugerovávala par mesiacov skoro pred každým spaním, viem, že už prvé sugescie boli účinné. Pamätám si spätnú väzbu od vesmíru. Vtedy som si to neuvedomovala, ale zo skúsenosti ktoré mám teraz viem, že túžba bola vypočutá už na začiatku.

A tak teraz každý deň pokračujem čítaním knižky, lebo mi robí dobre :)

Už po jednej noci sa mi nálada radikálne zmenila a stále akceleruje. Mám znovu chuť byť aktívnejšia, cvičiť, posilňovať, prechádzať sa, upratovať, kresliť, vymýšľať atď. A zároveň prijímam nové uvedomenia a rady, čo ďalej. Toto zažívam vždy, keď sa znovu pohnem ďalej. Zaujímavé myšlienky, nápady až vízie, aká môže byť moja budúcnosť/realita.
Prekonala som nepríjemné pocity, ktoré som si pripúšťala - napríklad vzťahovačnosť, že som na obtiaž. Že sa niekomu nepáčila drobnosť, čo som spravila a podobne. Pocity som prekonala humorom, respektíve zosmiešnila a odľahčila. Uvedomila som si, že humor sa dá následne použiť na všetky nepríjemné pocity a plus umožňuje byť vnútorne kreatívejší, čo prináša ďalšiu radosť.

Na koniec som si uvedomila, že som "splnila" ciele, ktoré som si prednedávnom napísala na papier a zabudla. Tak som si napísala nové, lebo sa znovu môžem posunúť o ďalšie míľniky bližšie k väčším cieľom.
Koniec dnešnej správy. :)

Veľa zdaru pri spozitívňovaní vašich nálad.

Ivet

Pridané o deň neskôr:
Spomenula som si ako to bolo so skúsenosťami 1 a 2 ... najprv som mala skúsenosť výhry, kedy som povedala, ak to vyjde tak uverím v Boha. No verila som v Boha len asi mesiac, kým sa mi do rúk nedostala knížka "moc podvedomia" a aj napriek tomu, že sa mi knižka zdala dosť náboženská, uvedomila som si, že to nebolo Bohom, ale mnou a mojím podvedomím. No bola som si vedomá existencie záhadného mechanizmu.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára