4. 10. 2014

Bashar: Vlaky. Na ktorý nasadnete? (21.12.2013)

Tento článok je preklad čenelingu Bashara zo zimného slnovratu 2013 a po prvom vypočutí som bola nadšená a chcela zdielat... síce odvtedy prešlo zopár mesiacov, no tu to je!

[čeneling]
V poriadku, ďakujeme.
Názov tohto prenosu je: "2014: Rok znovuzrodenia". Máte príležitosť využiť energie nasledujúceho roka s nástrojmi, ktoré sme s vami zdielali 30 pozemských rokov a následne zjednodušiť vaše znovuzrodenie. Hlavný nástroj je ujasnenie si kto preferujem Byť a následne sa prispôsobiť akcelerujúcej energii.

V roku 2012, 21.12. sme hovorili o myšlienke rozdelenia ciest.
Dátum 21.12.2012 je ako železničná stanica z ktorej vyrazilo mnoho vlakov, pričom každý má vlastnú koľaj. Pred opustením stanice išli veľmi blízko jeden druhému. Po opustení stanice sa koľaje vlakov pomaly rozostupujú, pričom nakoniec všetky pôjdu úplne inými smermi. V tejto analógii jeden vlak reprezentuje skúsenosť jednej reality, istú paralelnú verziu Zeme.
Ako opustili stanicu, vlaky boli stále relatívne blízko a išli veľmi pomaly, čo poskytuje možnosť preskočiť do iného vlaku, ktorý si vyberiete. Eventuálne ako sa vlaky rozídu, uvedomíte si rozdiely medzi paralelnými realitami a bude stále viac a viac náročné a menej pravdepodobné prestúpiť do iného vlaku, ktorý je už príliš ďaleko. Bude nepravdepodobné, že by ste našli vlak ~ paralelnú realitu, ktorá nemá nič spoločné s vibráciou vlaku, v ktorom sa nachádzate. Preto je lepšie zostať vo vlaku a skúsenosti paralelnej reality Zeme, ktorú naozaj preferujete, ktorá čo najviac zodpovedá vašim vášniam a naplneniu.

A tak teraz s využitím tejto analógie povieme:
Očividne, v roku 2013 sa koľaje vzdialili len veľmi málo a vlaky len málinko zrýchlili. Rýchlosť by sa dala prirovnať rýchlosti ležérnej chôdze. Stále ste mohli zísť z vlaku a ísť popri ňom a kedykoľvek ľahko naskočiť späť.
V roku 2014 uvidíte trochu viac akcelerácie. Energie napredujú, koľaje sa vzďaľujú a ak by ste chceli udržiavať rýchlosť s vlakom museli by ste ísť svižnejšou chôdzou. V roku 2015 by ste museli klusať (džogovať). V roku 2016 zľahka bežať. V roku 2017 bežať veľmi svižne. V 2018 šprintovať, v 2019 utekať najvyšším tempom aké ste schopní vyprodukovať a v 2020 by ste uvideli ako vlak mizne za horizontom veľmi rýchlo.
Myšlienka je preto nasadnúť na vlak, ktorý preferujete už teraz a nečakať kým vibrácia bude tak ďaleko pred vami, že by bolo veľmi náročné a plné bolesti dohnať preferovaný vlak.

Nič z tohto nehovoríme, aby sme vás vystrašili. Vy ste si vypýtali urýchlenie a prežitie veľkých manifestácií omnoho skôr, takže s touto analógiou môžete určovať svoje tempo, alebo nasadnúť na vlak (realitu/stav bytia) a konať smerom, kde ležia vaše vášne a túžby skôr ako neskôr.
Isté skupiny budú zrýchľovať a ak budete súčasťou takejto skupiny, je veľmi dôležité mať jasno vo svojich definíciách už teraz. Konať s presvedčením a odvahou v rámci svojich tužôb a vášní, využívať nástroje, ktoré sme s vami zdielali a skutočne sa pohnúť k znovuzrodeniu (tak ako to preferujete).

Popri tejto myšlienke znovuzrodenia, mnoho z vás v sebe drží isté sny, túžby a vášne, no ešte ste sa do nich nepustili. Tým ste odolávali vášmu prirodzenému Ja. Boli ste vystrašení, alebo sa báli pohnúť istými smermi. Je čas odhodiť všetku nepotrebnú záťaž, ktorá vám nepatrí.

Zdroj
Súvisiaci článok

I keď som sa tento rok dosť pohla a naučila, nehýbala som sa smerom, ktorým som chcela.  Chýbal mi jeden nástroj v mojom náradí, ktorý sa konečne dostal do môjho povedomia a zažívam úžasnú akceleráciu. Moje náradie znovuzrodenia obsahuje hlavne živú a tekutú stravu, no mala som problémy dostať sa z varenej stravy, ktorá ma neustále tlmila a ubližovala mi.

Nasledujúce dni by som chcela napísať ďalšie dva články o prekonaní týchto problémov. Prvý článok bude opis "Pred", v ktorom možno nájdete vlasné problémy a výzvy a v druhom napíšem o novom nástroji, ako úžasne zapadol do môjho náradia a ako som sa k nemu dostala. Bude to úžasne motivujúci článok! Z temnôt do jasu :-)

Ivet
PS: Tretí článok o mojich skúsenostiach s nástrojom bude nasledovať neskôr.

2 komentáre: