20. 8. 2014

Ja a mimozemšťania

Najprv som chcela napísať len o pozorovaní UFO spred pár dní, no pri premýšľaní a spomínaní na všetky moje skúsenosti som sa rozhodla napísať dlhší článok na rôzne témy súvisiace s mojim kontaktom s mimozemšťanmi. (a ETovia chcú, aby som to konečne zdielala :) )

Pozorovanie 12.8.2014
Bola som s priateľom Roelom v taliansku pri horskom jazere (1300 m.n.m.), kde široko ďaleko nebolo žiadne veľké mesto (no boli tam dedinky). Odpoveď na otázku, či je možné v tú noc/večer pozorovať svetelné lode, bola: možno, ak vydržíme byť hore do druhej rána. To ma sklamalo a povedala som si, že idem spať a možno sa v noci zobudím.
O pár minút sme pochopili, že to bol skôr žart a Roel pri zaspáva uvidel jedno UFO, čo ma primälo obrátiť sa znovu na chrbát. Následne sme pozorovali asi každé 2 minúty UFO - rýchle prelety, krátke silne zablikanie, pomalé nenápadné prelety. Ja som ich telepaticky povzbudzovala s "Chceme viac! Chceme viac!" na čo mi prišla odpoveď silného smiechu.
Čoskoro sme začali zaspávať - asi po 20-30 minútach - lebo nám bolo chladno, no boli sme veľmi uspokojení :)

Približne dve noci pred touto sme sa pokúšali o vizuálny kontakt, no dostali sme odpoveď že to nie je vhodné, aj kvôli miestu kde sme boli, aj kvôli globálnemu prijímaniu nových energii, vibrácií - energetický posun od 4.8. do 12.8.

Tele(em)patický kontakt v bdelom stave
Takýto kontakt môžete mať kedykoľvek chcete, je okamžitý a záleží na vašom stave bytia a čo dokážete prijať, preložiť. Keď sa kontaktujem, cítim rôzne veci - je to celé spektrum pocitov, myšlienok a energií, a pre odlíšenie od vlastných je treba prax, uzemnenie a energetický pokoj v tele a mysli (energetická očista).
Toto je pravý začiatok kontaktu s ET (nie vizuálny). Prijímanie emócii, myšlienok, pomoci, rád, radostného zdielania. (Rovnako funguje aj kontakt s inými bytosťami - Ježiš, Buddha, Kryon, zosnulí, minulé/budúce životy, draci, zvieratá, rastliny, hračky... všetko má vedomie, je vedomie.)

Príklad 1
Rýchle uzemnenie, ukludnenie mysle a zavolanie - ihneď cítim energetickú prítomnosť a napojenie. Pýtam sa ako vidieť fyzickými očami vyššie-dimenzionálne bytosti, lode, energie... momentálne si už nepamätám, čo som prijala ako odpoveď - viac krát sa mi stalo, že som prijala porozumenie vo vyššej dimenzii a keď som sa vrátila do fyzickej mysle, mala som problém si spomenúť aj keď to bolo len pár sekúnd po dokonalom pochopení (energeticke poznanie však zostáva). Pamätám si, že mi moje hybridné deti dali na oči (energetické) okuliare ako symbol túžby, aby som mohla vidieť viac. .... cítim ich aj teraz keď to píšem.

Príklad 2
Išla som na vlak, mala som vcelku dobrú náladu a len tak zo srandy som si zavolala všetky bytosti čo som mohla, nech ma sprevádzajú. Ihneď som cítila energetickú zmenu v mojom okolí. Yahyel, Shakani, Arkturiani, Plejadania a iné ktorých mená nepoznám. Cítila som okolo seba príjemnú vysoko vibračnú bublinu, až mi to pripomínalo, že som energeticky neviditeľná svojmu okoliu. A zrazu som začala zvláštne myslieť - také čisté a geniálne myšlienky nemávam, preto som vedela, že sú to telepatické myšlienky kolektívu okolo mňa.
V tejto situácii som si uvedomila, že telepatické myšlienky cítim ako svoje vlastné. Prijímala som úžasné poznanie o spojení fyzického tela a duše (filozofický problém), čo som chcela už pred pár mesiacmi zdielať, no nedostala som sa k tomu. (určite raz napíšem :) )

Príklad 3
Vlastne ani neviem, čo z toho čo píšem je odo mňa, lebo stále čenelujem nejaké energie. Cítim, čo a kedy napísať a rôzne skupiny ma využívajú pre ukázanie/navrhnutie pozitívnej zmeny istým individuám.
Netušila som, že píšem inkarnovaným negatívnym bytostiam v ľudskom tele, ktoré pôsobia veľmi milo a dobrotivo (i keď som cítila, že jedna je v akomsi kŕči) - skrývala sa v pozitívnej škrupine. Ponúkla som pomoc so spamom v istej skupine orientujúcej sa na hybridné deti a vysvetlila prečo. S milou verbálnou odpoveďou som prijala úplne inú energetickú odpoveď na otázku, ktorú som ešte nepoložila. Bola negatívna a útočná, no v reáli som pokračovala vo svojej normálnej konverzácii. Druhá odpoveď bola ešte silnejšia a cítila som jej pôvod v piatej a šiestej hustote - čistú nenávisť - až som dostala kŕče v bruchu (energia prenikla cez nejaké slabšie miesta do mojej tretej čakry).
Následne som zistila, že čo som písala, bolo od milujúcich bytostí hadieho pôvodu, pre osoby v tejto skupine - pozvanie k zmene. No ich odpoveď bola negatívna - akú silnú energiu Lásky som poslala, taká silná energia Nenávisti sa vrátila, lebo inak odpovedať nevedia (sila sa rovná sile, no druh bol iný) a moja Láska ich bolela rovnako ako mňa ich Nenávisť.
Pre mňa to bola úžasná skúsenosť.

Iné príklady...
... sú dosť podobné horeuvedeným. Občas potrebujem viac meditačný stav pre prijímanie, inokedy nie - keď som v radostnom stave informácie plynú automaticky. Konverzácia môže byť o čomkoľvek, kedykoľvek... hrajte sa s tým, predstavujte si, dôverujte aj tým najjemnejším pocitom.
Viera v čarovné veci vám neublíži a ak vás to robí šťastným, je jedno čo si druhí pomyslia. (Ak nemáte nutnosť zdielať a tlačiť svoju vieru druhým.)

Kontakt v snoch
Mala som aj pár snových kontaktov, no opíšem vám len jeden najsilnejší zážitok. Bolo to v januári (2014). V predvečer som mala dokonca mastné jedlo, ktoré (verím) zohralo tiež určitú rolu - pravdepodobne ukotvenie fyzického tela v nižších vibráciách, čo mi mohlo pomôcť pri návrate späť, alebo pravý opak - možno som kvôli tomu mala problém sa vrátiť - neviem.

Bolo už ráno a snívala som o našom byte. V sne som spala so sestrou v posteli a prišla mama (nebývame už spolu). Mama bola veľmi pozitívne naladená a hovorila, že vonku svieti slnko... Logický paradox ma prebudil do lucídneho sna, lebo o jednej v noci nemôže svietiť slnko.
Ako som išla do kuchyne, cez stenu som videla lúče prenikajúce cez nízke oblaky, no z uhla, kde slnko nikdy nemôže byť. Stále viac a viac som mala pocit, že to bude niečo výnimočné.
V kuchyni som cez stenu videla simulovaný, rýchly východ slnka - bol to obrovský reflektor a vtedy mi bolo už na 100% jasné, že ide o kontakt. Bola som poctená krásou predstavenia, čo mi urobili. ... no toto nebol koniec.
Prešla som k oknu a zrazu spoza paneláru vyletelo 5 dimenzionálne ufo a vznášalo sa. Bola to svetelná loď, akoby zo svetelného kovu emitujúceho svetlofialové farby. Hneď na to sa objavilo druhé iného tvaru spoza vedľajšieho paneláku, a zrazu sa pred oknom objavil malý bledý ufón s veľkými očami v skafandri (čo bolo vtipné keďže nepotrebujú skafandre a bola to snová realita, ale bolo to milé).
Lightship
V tomto momente som si povedala, že je neskutočné a úžasné, že sa to deje vedome a ustúpila som o krok dozadu, aby som sa trochu ukludnila, lebo som vedela že prílišným vzrušením sa sen môže prerušiť. V rovnaký okamih ako som povedala, že som pripravená bolo moje astrálne telo vytiahnuté s bytu a vznášala som sa vo vzduchu - to bol obrovský šok, pretože v lucídnom sne či astrále všetko ovládate svojimi myšlienkami a nič sa nepohne ak si to nepomyslíte - čiže žiadne prekvapenia. Toto bol šok a čudný pocit, lebo oni pohli mnou, nie ja sama. Moje fyzické telo začalo silne vibrovať a mala som problém sa udržať vo sne... v ďalšiu sekundu mnou pohli znovu a letela som smerom hore a uvidela zdroj svetla, čo si mama pôvodne myslela, že je slnko.. bola to obrovská vajcová 5D svetelná loď - neskutočný pohľad... vibrácie boli príliš silné a moje fyzické telo ma vcuclo späť, triaslo sa, silne vibrovalo (zažila som rôzne silné energetické vibrácie, ale toto bolo zatiaľ najsilnejšie).
Ďalšie 4 hodiny som sa snažila ukotviť v tele, no moc mi to nešlo, stále som cítila spojenie s astrálnym telom na lodi, kde ma zobrali a moje vedomie sa stále akoby vysúvalo z tela, tak som sa rozhodla sa uzemniť ďalším trochu ťažším jedlom (možno čokoláda, alebo pizza - už si nepamätám) a znížiť vibrácie, aby som mohla normálne "existovať". :D

Toto bol brutálny upgrade, ktorý mi umožnil udržať sa v ďalších snoch na lodiach.


......
To je tak zhruba všetko, čo som chcela zdielať - ukázať vám príklady, ako kontakt môže prebiehať.

Veľa zdaru a radosti pri kontaktoch! :)

Ivet

2 komentáre: