16. 7. 2014

Dvojplameň: nájdenie a splynutie

Tak ako mňa kedysi, aj mnohých iných zaujíma, ako nájsť správnu bytosť pre vzťah, po ktorom môžete túžiť a v súčasnej dobe, ako nájsť dvojplameň. V skutočnosti nejde o hľadanie, ale osobný vývoj. Záleží na časovaní a pripravenosti, kedy sa stretnete.

Ak máte predinkarnačnú dohodu stretnúť sa v určitom štádiu vývoja a v istej rezonancii, musíte sa tam dostať svojim vývojom. Sústredením na potrebu niekoho mať pri sebe a nenasledovaním svojich vášní len odsúvate stretnutie. Nemusí sa zdať, že cez vášne sa dostávate bližšie k vášmu jedinečnému partnerovi/partnerke, no práveže to vás celkovo vedie k naplneniu túžob vašich duší. Túžiť bez zamerania na neustále chcenie; vesmír „počuje“ na prvý krát.

Žiadne zložité koncepty pre aktiváciu vnútornej ženy, či muža. Vytvárajú tlak a oddelenie.
Nemusíte sa učiť ani získavať, čo už dávno ste – ste žena, ste muž.
Niektoré ženy veria, že nosením sukne nadobudnú ženskú silu, no sukňa dáva len ukážkový pocit. Ak ste aktivovaná žena, bude to z vás sršať aj keď si oblečiete mužský oblek.
Stačí byť úprimný, pravdivý, jedinečný a autentický. Vaša ženská, či mužská sila je potom automaticky aktívna.
(Toto neplatí pre transsexuálov. Ich rola je práve poukázať na ilúziu falošného pocitu ženskosti a mužskosti – nie je to o fyzickom leveli, ale o energii a duši.)

O splynutí
Na Zemi mnoho konceptov chápeme opačne než naozaj fungujú. Pri splynutí dvojplameňa, či partnerov všeobecne, je najväčšia pozornosť zameraná na fyzické splynutie. Aj keď všetci cítia, že nejaká rezonancia a duševné splynutie je potrebné, vždy veľa pozornosti ide k styku. Dokonca aj tantra je na to zameraná – viete si predstaviť tantrickú prax bez styku?

Vo februári som natrafila na zaujímavé videá Anaiye Sofie o splývaní dvojplameňov. Videá o siedmych bránach boli nápomocné pri zbavovaní sa zbytočných spoločenských programov (tlak byť v manželstve, mať deti, boj pohlaví a iné), no keď som si pred pár dňami prečítala poznámky o týchto bránach, zistila som, že jej unikla podstata. Z jej videí: Prvá brána je prvá čakra a siedma brána, siedma čakra, pričom k splynutiu dochádza prechodom od prvej brány po poslednú. Od prvej čakry po siedmu. Podobne ako v tantre, i keď jej učenie je širšie.

Uvedomila som si, že brán je viac a prvá brána je Vyššie Ja (na tejto úrovni sa dvojplameň rozdelil) a posledná brána je prvá čakra – fyzické splynutie.
Splynutie sa deje z hora, od bodu kde sú duše spojené (majú spoločné Vyššie Ja) a splývajú cez progres vo svojom osobnom vývoji (aj pred stretnutím) a následne vnáraním sa do hĺbok toho druhého (po stretnutí).
Nedá sa dostať do výšok, keď vyššie splynutie nie je. Podcenenie tohto spojenia, je povrchnosť a pre splynutie je potrebná hĺbka.

Sex je chabý pokus dostať sa do výšok, pričom ľudia nevedia ako. Je príliš mentálny, dynamický, no splynutie sa odohráva v pokoji a nehybnosti.
Dvaja sa čo najviac zahĺbia do svojich energií až sa stanú jednou bytosťou s rovnakými myšlienkami (slovo od slova). Dovtedy fyzické splynutie nemá zmysel. Následuje nehybný fyzický styk, kde pokračuje splývanie vedomí tiel. Vtedy, bez akejkoľvek námahy a aktivity, je možný pravý orgazmus (úplne iný ako manuálnou stimuláciou vyvolaný). Je to ultimátne milovanie, keď ste statický, pevný a ukotvený ako skala v zemi.
Nazvala by som to milovanie v meditácii. Čisté a svetské.

Ivet

Aktualizácia: Momentálne nesúhlasím s existenciou dvojplameňa a čo opisujem sa dá zažiť s mnohými ľudmi, ktorí sú na to prípravení/uspôsobení/v rezonancii. Verím, že toto je len iná (nová) forma sexuality ... sexualita Nového veku ... niečo ako sa deje zo stravou - prechod z ťažšej stravy na lahšiu. Považujem to za autentickejší a hlbší zážitok, aký bol doteraz možný, prístupný... niečo v takom zmysle

2 komentáre:

  1. wau, skvely clanok :) Niekedy mi pribehy o dvojplamenoch pripadali ako iluzia. Napisala si to krasne

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Zazila som stretnutie s dvojplam enom,je to presne ako sa pise. Ste v 7ej dimenzii. Pri milovani nemate pojem o case a priestore,vnimate len svetlo,ziaru a mate pocit,ze ste vo vzduchoprazdne. Vnimate cistu energiu svetla.

    OdpovedaťOdstrániť