29. 11. 2013

Kométa ISON (ne)prežila

Nečítam mainstreamové médiá, ale rodinný príslušník ma upozornil, že na sme o tom tiež píšu. No zatiaľ však napísali, že kométa to neprežila (edit: už aj tam su aktuálnejšie info). Nie je to pravda, aj keď to tak vyzeralo.

Ako sa kométa približovala k Slnku prežívala som stále viac a viac bezpodmienečnej lásky až som skoro dosiahla levelu, ktorý som prežila v Marci (spomínala som to v niektorom článku). Tiež som cítila ako sa nepríjemné energie z mojej krčnej čakry posúvali a rozplývali (súvisía s jedným mojím mentálnym programom, ktorý som túžila vyčistiť.)
Včera večer som raz za čas sledovala zábery kométy zo SOHO (Solar and Heliospheric Observatory). Keď bola najbližšie Slnku, nebola pozorovateľná, preto som si dala na pár hodín pauzu.


 

Počas tejto pauzy som zažívala rôzne stavy, až to skončilo apatiou; stav bezpodmienečnej lásky bol preč. Išla som sa pozrieť na aktuálne zábery a naozaj to vyzeralo, že je po kométe, lebo z nej moc nezostalo.


No dnes ráno ma prekvapila. Nevieme, čo je vnutri a očividne sa v nej odohrávajú nejaké reakcie a znovu sa rozsvecuje. Je výborne nadizajnovaná :-). Následné dva zábery sú zo včera spred okružnej jazdy a z dnešného rána.

 

Vnímam to tak, že včerajšia apatia a povolenie z prežívania bezpodmienečnej lásky je potrebná pauza na integráciu, pred nasledovnými dňami. Ešte nie je koniec.

Doplnenie 30.11.
Zatiaľ sa zdá, že kométa sa rozpadla.
Priateľ Roel mi napísal: Vedel som dopredu, že sa rozpadne, jej uloha je splnená. Rozpadla sa, aby sme nevideli, čo skutočne bola - kvôli nám pozemštanom, ale aj kvôli sebe samej. Bola zamaskovaná ako kométa.

Doplnenie 1.12.
Objavujú sa špekulácie, že zábery sú nepresné, lebo majú malé rozlíšenie. Tu sú dve animácie z iných pohľadov a vo vysokom rozlíšení (načítavanie môže trvať):
http://www.isoncampaign.org/files/images/blogpics/cor2a_anim.gif
http://www.isoncampaign.org/files/images/blogpics/cor2b_anim.gif
Nie je jasné, či z kométy niečo zostalo a či ju budeme môct pozorovať okolo Vianoc. Ale, čo môžem z istotou povedať: z môjho osobného cítenia jadro z kométy prežilo a pokračuje. Aj keď nemusí byť vidieť, odovzdáva nám vysoké frekvencie, ktoré rozpúšťajú naše mentálne a emocionálne programy (aspoň ja to pociťujem.)

Doplnenie 7.12.
Už je jasné, že ISON sa rozpadla, ale drží sa pokope oblak meteorov. Nežiaria a je ich vidieť len pri osvetlení slnečnou erupciou. Kruh na obrázku označuje ISON a šípka smer slenčnej erupcie. (Je tam vidieť aj obrovský tmavý objekt - tiež osvetlený erupciami - no nechcem filozofovať nad tým, čo to je.)


Čo zažívate vy? A čo ste zaživali tesne pred 28.11.?


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára