V tomto module gadget sa vyskytla chyba

27. 10. 2013

Vyššie Ja nedokáže vždy poradiť ako potrebujete (rozprava o expanzii vesmíru)

Zovšadiaľ máme mnoho informácií z vyšších sfér (čenelingy, intuitívne články, pekné motivačné obrázky), no aj vy stále niečo postrádate a neviete čo? Stále máte otázky bez odpovedí?
Moje otázky, ktoré si najviac pýtajú byť zodpovedané sú tieto:
      Ako nájsť stabilitu/balans?
      Ako sa ochrániť pred cudzími emóciami a myšlienkami?
      Ako sa ich zbaviť, keď sú už vo mne?
      Čo spraviť v momente, keď som vyvedená z miery?
Síce sa dokážem v tomto prípade dostať do balansu, no o pár minút je chaos späť. V poslednej dobe mám veľa energie a v týchto situáciách bláznivo prúdia mojim telom; myslím, že to môžem nazvať ADHD skombinované so syndrómom nervóznych nôh :-D ... nepomôže mi sadnúť si na trávu, zacvičiť, uzemniť. Keď je vo mne blázon, neviem to ovládnuť – čo mám spraviť? Vždy zaberie len reset v podobe nočného spánku...

Chcela som odpovede od Vyššieho Ja (ďalej VJ) a v tom mi mohol pomôcť priateľ v Holandsku (ďalej Roel, čítajte Rúl), ktorý vie komunikovať s kohokoľvek VJ. Včerajšia komunikácia však spustila iné pochopenia, ktoré som už tiež dlho hľadala. Súviseli so vzájomnými vzťahmi vecí, o ktorých všade čítame: expanzia/vzostup, spojenie s Vyšším ja, expanzia vesmíru, časové osi...
      Akým spôsobom sa má odohrať expanzia a spojenie s vyšším ja?
      Keď len expandujem a stanem sa Vyšším ja, čo je v tom nové?
      Vyššie Ja sa zmení na inú bytosť, keď splynie so zovstúpeným fyzickým telom?
      Keď je všetko tu a teraz, ale stále sa deje nejaká expanzia ... čo mi uniká?
      A čo špirálové časové osi? atď. ...
Celé to bolo nejasné. Toto je moja vlastnosť: ak nechápem každému aspektu problému, nepochopím ho celý. Teraz môžem povedať, že som v dostatočnej miere pochopila, čo som chcela.

Snáď v tomto článku nájdete odpovede aj vy.

Včera večer
Keďže Roel vie komunikovať s kohokoľvek VJ a trápil ma môj terajší stav a problémy, ktorým čelím, požiadala som ho čenelovanie. (Doteraz väčšina odpovedí od VJ mi moc nepomohli a myslela som si, že Roel neprijal kompletné odpovede.) Otázky, ktoré som mu položila sú v prvom odseku tohto článku. Roel sa zasmial, lebo toto je presne aj jeho problém. Odpoveď od VJ neboli prevratné: spraviť niečo, čo mi pomôže zrelaxovať a iné bláboly.

Potom Roel napísal jednu vetu, ktorá vo mne spustila vlnu pochopenia - našla som asociácie, ktoré som spomínala v druhom odseku. Napísal: VJ na to nevie odpovedať, lebo nemá tú skúsenosť. Je vo vyššej dimenzii a nevie, aké to v skutočnosti je vo fyzickom svete.

Koncept expanzie vesmíru a náš pohľad
Toto poznáte, že?: „Bytosti na nefyzickej úrovni, získavajú znalosti z fyzickej cez inkarnácie.“
Získavajú niečo, čo „hore“ nemajú. Ich percepcia je celkovo iná. Z ich úrovne nevedia posúdiť skúsenosť vo fyzickej realite. VJ dokáže vidieť potenciály a poradiť: keď spravíte „toto“, tak vás to dovedie „tam“. Lenže! Ono opisuje, čo vidí a cíti z „hora“, no nemôže to prežívať ako my vo fyzickom svete, preto jeho rady sú niekedy málo použiteľné. V skutočnosti, keď sa dostaneme do cieľa, vidíme, že to bolo ako VJ vnímalo, ale v nás sa odohrávalo niečo, čo VJ dopredu vnímať nemohlo. A práve v tom bolo tajomstvo, ktoré sme pôvodne chceli počuť. Máte fakty od Vyššieho ja, ale na spôsob musíte prísť sami.

Tu prichádza súvis s "Všetko je tu a teraz", "Špirálová časová os", "Expanzia vesmíru", "Najväčšia expanzia sa deje teraz na Zemi".
Ako to, že Vyššie ja nevie dobre poradiť, keď je všetko tu a teraz?

Pred cca mesiacom som získala kúsok puzzle, ktorý teraz zapadol do skladačky. Bola to predstava o expanzii vesmíru z najnižšej úrovne (fyzickej). Vesmír túži po expanzii, ale všetko závisí na mne; čo spravím a ako sa rozhodnem (umožním mu expandovať alebo nie). Vesmír nemôže spraviť nič, len pasívne čakať.

Aká je skladačka, do ktorej tento kúsok zapadol?
Vesmír je v určitom statickom stave ... týka sa to statických paralelných realít, ktoré vesmír tvoria. Tento koncept dobre vysvetľuje Bashar, no ešte som to nepreložila, aj keď to mám na pláne od začiatku môjho blogovania. Dodatočne preložím.
Vesmír je v určitom statickom stave, no môže expandovať. Táto expanzia je o vzniku nových jedinečných paralelných realít. Kým tieto paralelné reality nevzniknú, nemôžeme o nich nič vedieť.
Expanzia, ktorá sa deje na Zemi je o objavovaní nových vecí, pretože takýmto spôsobom sa expanzia deje v súčasnom stave vesmíru prvý krát. Prvý krát takýmto spôsobom „meníme temnotu na svetlo“, preto našimi skúsenosťami vytvárame nové možnosti - nové paralelné reality - expandujeme vesmír.
To je dôvod, prečo nám nedokážu odhaliť tajomstvá. Sme Pracovnici Svetla a naša úloha nie je len žiariť, ale našimi zisteniami "ako to spraviť" expandovať Vesmír. Úloha je využiť fakty od VJ a iných na nájdenie ciest k expanzii.

V tomto sa nachádza aj vysvetlenie "Špirálovej časovej osi". Základ konceptu je v opakovaní sa histórie, no vždy trochu inak. Neopakuje sa úplne, lebo sa zmenil vesmír; expandoval.

Analógie pre vysvetlenie
Toto môže byť pre niekoho ťažko vstrebatelné, preto rada poskytnem aj jednoduchšie analógie z fyzického sveta, ktorého fungovanie odzrkadľuje fungovanie celku.

Expanzia vesmíru a Rady od VJ -ako- Človeče nehnevaj sa
Sedím v prázdnom priestore plnom bieleho sveta. Predo mnou je malý drevený stolík s „Človeče nehnevaj sa“ - hra je rozohraná. Na opačnej strane stolíka sedí Boh na malej stoličke. Lakeť má na kolene a podopiera si hlavu. Čaká. Ja držím kocky; som na rade. Hodím pár šestiek a päťku. Boh sa teší z môjho úspechu a že môže hádzať on. Hodí jednotku... a takto to ide dokola.
Symbolika čísel: čísla, ktoré hádžem ja odzrkadľujú moc v procese expanzie a čísla ktoré hádže Boh sú nové rady, ktoré dokáže poskytnúť, resp. akú majú hodnotu pre nás. Je tam niečo nové, čo nám pomôže, ale mnoho už vieme, lebo expanziu sme vytvorili my.

Expanzia vesmíru -ako- Upgrade hry
Čo sa vo vesmíre deje sa často označuje ako Hra. Predstavte si počítačovú hru. Keď je nainštalovaná, jej kód sa nemení, je stále rovnaká. No vývojári môžu vytvoriť nové doplnky, ktoré sa dajú doinštalovať k existujúcej hre (upgrade-y). Doplnky môžu vytvárať vďaka skúsenostiam hráčov, ktorí buď odhalia nedostatky alebo ich napadnú nové úžasné veci, ktorými by sa dala hra vylepšiť a všetci budú mať úžasnejší zážitok.
Hra je vesmír, hráči sme my, doplnky sú expanzie.

Bytosti vyšších sfér -ako- Manažéri
(Nemám v úmysle uraziť žiadneho manažéra ;-) ) O manažéroch sa hovorí, že o práci, ktorú je skutočne treba vykonať, nič nevedia (neponúkam ako fakt). Bytosti vo vyšších sférach sú ako manažéri; majú prehľad v celkovej štruktúre, poznajú metódy, vedia riadiť, no nevedia o všetkých detailoch, ktoré musia spraviť pracovníci a aké problémy vzniknú pri dosahovaní cieľov, prípadne ako ich riešiť. To je rola daného zamestnanca; riešiť detaily a dokončovať idey.

Preto nás mnohé bytosti sledujú a skúmajú. Chcú vedieť, ako to spravíme, na čo prídeme a ako expandujeme!

Stagnácia
Ešte by som rada dodala jeden fakt, ktorý súvisí s týmto článkom. Ide o obdobia stagnácie a rýchleho progresu, ktoré asi mnohí zažívate. Chcela by som vám navrhnúť, aby ste obdobia stagnácie nevideli ako stagnáciu. V skutočnosti sú to obdobia expanzie a integrácie vďaka ktorým následne môžete zažívať rýchly progres. V skutočnosti progres sú práve tieto obdobia stagnácie.

Napríklad: Dlhšie obdobie sa menili aspekty komunikácie a nebola som schopná písať blog. Posledný týždeň som ledva tvorila slová a vety. Pred dokončením diela je vždy najviac práce. V piatok večer bol koniec. Znovu som schopná písať a myslieť, a vďaka tejto stagnácii som schopná predávať informácie v tomto nechutne dlhom článku. Tiež ste mali problémy s vyjadrovaním?

Ďalšia analógia: Upgrade-y na osobnej úrovni -ako- Oprava spotrebiča
Keď idete opravovať nejaký prístroj, najprv ho vypnete a odpojíte z elektrickej siete (začiatok stagnácie). Potom ho otvoríte, pošpárate sa v ňom (progres) a zavriete (ukončovanie stagnácie). Následne znovu strčíte do zásuvky, zapnete a „vuala“! Svieti ďalšie svetielko :-D

Záver
Keď pochopíte tento článok, máte možnosť uvedomiť si svoju skutočnú moc! Keď ju prijmete, zmení sa vám pohľad na vec; budete realitu vnímať inak. Sme inkarnovaní stvoritelia nového vesmíru. Uvedomte si túto moc a buďte mocný. Zaslúžite si toto sebavedomie. Nie je to Ego. Je to pravé pozemské uvedomenie – sebauvedomenie.

Snáď Vám článok v niečom pomohol. Prajem veľa zdaru a znesiteľné upgradovanie počas nasledujúceho zatmenia Slnka a aj potom.

Ivet
PS: nezabudnite si prestaviť čas na všetkých hodinách ktoré používate ;-)

9 komentárov:

 1. Ivet zdravím ...a co říkáš na Reconnection ?

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Reconnection s Vyssim Ja myslis?

   Vyssie Ja sa zmeni ako bytost - taktiez upgraduje, expanduje.
   Expanzia sa deje na vsetkych urovniach - dimenziach/hustotach. Ked sa udeje dole, presiri sa ako vlna vyssie. Ako vlna poznania, nadobudnutia novej sily atd.

   Odstrániť
 2. Také jsem už dávno zjistila , že VJ neví poradit jak zde "dole" se "vyhrabat" z určitých situací, před mnoha léty mě najednou začlo VJ říkat :"rozhodni se jak chceš" a mám dojem že své zkušenosti zde "dole"posílám tam nahoru k mému VJ . Hold je to vše opačně .To je má zkušenost, že zde funguje vše opačně . Souhlasím s výrokem výše : Jsme inkarnovaní stvořitelé nového vesmíru. Uvědomte si tuto moc a buďte mocný. A dodávám : bude to takové jaké si to představíme ( vize) a umocníme svým sebeuvědoměním.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Suhlasim s dodatkom. Dakujem velmi pekne za komentar.

   Odstrániť
 3. Dakujem Ivet za tento clanok, velmi mi pomohol.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Aj tak ešte na veľa vecí neviem prísť ale ďakujem Ivet. Mám pocit že je na Slovensku málo ľudí čo sa tomuto venuju aj napriek tomu že som do tohto zabrdol už pred 5-timi rokmi.

  však Kuan-jin, AA Michael a všetci nanebovzaty Majstri - VJ aj telo so všetkymi barometrami čo sa mi snaží pomáhať ..

  a že Pracovník Svetla ..


  od minulého leta stagnácia ako tresk až do februára 2014 a žiadne výsledky

  .. idem pomeditovat tak ako každý večer

  dúfam že už toto bude mať raz a navždy rozuzlenie

  ďakujem

  Janko717@centrum.sk

  OdpovedaťOdstrániť