13. 10. 2013

Každý je na správnom mieste; Zatmenia; Kométa ISON

V tomto článku miešam dohromady témy. Niektoré súvisia a niektoré až tak nie. :-)

Neviem, či do konca roka ešte niečo napíšem, no určite nepríšem posledný článok. Chcem vyjadriť moje súčastné pocity a zistenia. Znovu som bola zavedená na miesto, kde som sa mala naučiť niečomu novému. Posledné 2–3 týždne som necítila prúdenie energií ako môj priateľ v Holandsku. Myslela som, že niečo premeškávam, no zároveň som vedela, že prijemem všetko, čo mám.

V tomto období však nebolo vhodné, aby ma nerozptylovali externé energie. Mala som sa naučiť lepšie pracovať s energiami; vyčistiť priestor, v ktorom sa nachádzam od duší, ktoré neboli schopné odísť; ochrániť sa pred energetickou manipuláciou z ich strany a následne zistiť, že som Arkturiánsky portál, resp. dokážem ho cez seba otvoriť. 

Priateľ v Holandsku mi ešte pred tým poslal pohľadnicu, ktorá však dorazila až po prvej očiste okolia od zaseknutých duší. Nevedel prečo, ale mal so mnou zdielať niečo o vojne a jeho vojenskej službe v sedemdesiatych rokoch. Keď som to čítala, objavila sa myšlienka na otca a nejaké čudné pocity, ktoré som nevedela priradiť ničomu vedomému. Včera sme si písali o vojenskej službe jeho otca a jeho vlastnej. Cítila som prichádzajúce energie a znovu tie pocity súvisiace s mojím otcom. Snažila som sa nebrániť a každú chvílu som strašne plakala – nemala som ponatia prečo – srdce mi skoro vyskočilo z hrude. Večer som zistila, že to nie sú moje emócie, ale otcove. Takže teraz riešim túto záležitosť...

Čo sa týka externých energií, cítim, že prichádzajúce zetmenia Mesiaca a Slnka budú znovu silne energetické a dôležité ako zatmenia v máji. No, ak nič necítite, nevadí. Preto som zdielala predchádzajúci príbeh. Kde sa každý z nás nachádza, čo cíti a rieši, je presne ako má byť. Aj keď som necítila energie, cítim, že ma ovplyvnili – nikto o nič neprichádza. Len sa uvoľnite a žite.

Kométa ISON
Blíži sa a som si istá, že nebude pohltená Slnkom. Priateľ, ktorého som vyššie spomínala, mal minulý rok sny, ktorým moc nerozumel. Bola noc, ale veľa svetla, žeby sa dala čítať kniha. Svetlo nepochádzalo ani z Mesiaca ani zo Slnka. Keď som mu prednedávnom dala informáciu o kométe, tak sny hneď pochopil.

Kométa bola nabitá elektrickým napätím počas preletu okolo Marsu a zmenila farbu na zelenú. Bohvie, čo sa s nou stane, keď obletí Slnko – čo nám prinesie? Keď ešte pomyslíte, ako nás Slnko tento rok ovplyvnuje – slnečné búrky a pod – v mysli sa mi rodí pocit, že to bude niečo nepredstaviteľné. (No stále žiadne veľké skoky neočakávajte – veď by sme sa mohli zblázniť ;-) )

V tejto online simulácii (keby nešla použite Chrome), si môžete pozrieť priebeh obletu kométy. Použite napríklad bežec na časovej osi (dole) a všímajte si trebárz vzdialenosť kométy od Zeme (pre predstavu). Musíte kliknúť na Zem, označiť ju. Model môžete otáčať pomocou lavého tlačidla myši a pomocou kolieska zoomovať.


Prajem krásne dokončenie očisty a transformácie 2013.

Ivet

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára