3. 9. 2013

Očistec roku 2013: čo za to?

Toto je prepis čenelingu zo stránky ChannelCast, The Great Purification – Simion

Veľká očista – Simion
Sme Simion, kolektív zameriavajúci sa na evolúciu. 

Mnoho z vás sa bude pozerať na rok 2013 ako na rok očisty na osobnej a globálnej úrovni. Samozrejme záleží, ako sa pozeráte na udalosti, no ak dávate pozor, mohli ste spozorovať čistenie vašich životov, ale aj planéty. A tak to aj bude pokračovať. Ako využijete očistu sa zúročí na konci. Prediskutujeme, čo môžete prežívať, ako môžete vidieť situáciu z vyššej perspektívy, čím povolíte čistenie svojej duše a otvoríte sa novému vnímaniu reality. 

Pod čistením/očistou myslíme zbavovanie sa stagnujúcich frekvencii vášho tela, mysle a ducha, ktoré brzdia vašu pravú spirituálnu evolúciu. Deje sa to individuálne, ale aj kolektívne. Všetko, čo nepotrebujete, rastie a vy môžete čeliť vašim tzv. démonom a navždy vyhostiť z vašej reality. Len s vašou ochotou sa dá pohnúť vpred. Takže, čím viac odolávate, tým viac nižších frekvencií vo vás zostáva. A naopak, čím viac démonov prijmete, tým ľahšie ich bude milovať a môžete sledovať, ako sa rozpúšťajú a transformujú. 

Každý, a tým myslíme každý, im čelil a bude čeliť naďalej. Tí, čo odmietnu vidieť ich rušivé aspekty, spozorujú zosilnenie. Keď ignorujete dilemy a viníte z nich hrozný stav sveta alebo partnera, výchovu či iné, môžete pozorovať, ako vašu realitu narúšajú. Pre väčšinu z vás to nie je prekvapením, no taktiež môžete ľahko zabudnúť. 

Skoršie sme vám zdelili, že vibrácie Zeme sa budú posúvať a frekvencie zjemňovať. Teraz ste v strede a posun sa ešte zrýchli. Následne sa zosilnia hustejšie energie, myšlienky a emócie, aby ste im mohli čeliť a snáď dať posledné zbohom. Vaša duša vám pripraví situácie, kde ich môžete konfrontovať. Niektorí spozorujete zhoršovanie problémov vo vzťahoch, iní v peniazoch, v emocionálnych poruchách ako depresia a úzkosť, či fyzických traumách. Okolnosti zvýraznia vaše slabosti. Mnohí z vás hovoria „Oh, áno, toto bol jeden z mojich problémov tento rok.“ 

Ak ste zaznamenali tieto výzvy, tiež zisťujete, že rastiete vďaka zábranám a následným skokom. Toto by sme chceli povzbudiť. Tešte sa z vašich bolestí a čo vám odhaľujú. Tam nájdete tajomstvá a kľúče k vášmu vzostupu vedomia. Dokážete otvoriť srdce ťažkostiam a uzrieť, čo vám ukazujú? Ak áno, v roku 2014 bude vaša duša rozkvitať a zažijete niečo, čo si neviete predstaviť. 

Každou zvládnutou výzvou môže rozkvitnúť ďalší kvet vo vašej duši a zobudiť skutočné ja uväznené za ilúziami. V každej oblasti zažijete znovuzrodenia. Toto je takisto znovuzrodenie ľudstva odohrávajúce sa pred vašimi očami, ale aj cez vás. Po tomto ste všetci túžili, hľadali, usilovali sa. V tomto živote môžete vidieť naozajstný pokrok v evolúcii duše. 

Čím viac sa stanete svojou dušou, tým viac ovplyvníte svoje multidimenzionálne ja – minulé, budúce životy na Zemi a iných planétach, či v iných dimenziách. Všetci ste ovplyvnení interpretáciou príležitostí v tomto živote. Vyberiete si posun k zvýšenému vedomiu, či zúfalstvo a slepotu? Je to na vás a vašich dennodenných rozhodnutiach. Je na čase. Vzdáte sa plynutiu energií, či budete bojovať a čeliť bolestiam so zodpovednosťou – vtedy máte možnosť vytvoriť priestor na ich vyriešenie. 

Nikto nie je imúnny posunom energií. Využite vysoké a jemné frekvencie – dovolia vám prekvitať. Tí, čo sa držia starých a stagnujúcich vzorcov odídu alebo v nich pohoria. Nežartujeme. Tí, čo podporia turbulencie, zistia že vysoké frekvencie prečistia staré vzorce a nové, zdravé preberú kontrolu. Hocičo si vyberiete, nikto vás nebude posudzovať, sú to len príležitosti. 

Hľadajte potenciál vo výzvach, stratách a chorobách. Preletíte nimi v žiarivých farbách a osviežite sa láskou a zdravím pred ďalšími výzvami. Tento rok je veľkým testom na všetkých úrovniach. Ich transformovanie odhalí úžasné neskoršie príležitosti. 

Spriaznené duše vám pomáhajú vyrásť cez bolesti, ktoré spôsobujú. Tiež vám ukazujú alternatívy a cesty. Buďte im vďačný za ich službu. 

Pýtame sa vás: Akceptujete očistu ohňom alebo chcete zhorieť? Povzbudzujeme vás k výberu očisty tela, mysle a duše. 

Podporujeme váš rast 
Simion

4 komentáre:

 1. uzasne, presne takto citim tento rok aj ja a tesim sa z toho.Dakujem :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ano, aj ja. Chcela som nieco podobne napisat, tak tento channeling prisiel vhod :)

   Odstrániť
 2. je tohezká ale měa by zajímalo jak v nolesti a utrapách najít růst.někdo tohle má celý život a nic výjmečného v tom nevidím.co má bolest člověka naučit?jen snad rozumět bolesti a slabostem ostatních.jinak nevím to je ot čemutady nerozumím anirozumem ani srdcem.život má být taky radostí a ne jen trápením,tak v čem to je??

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Trapenie je signal, ze clovek nejde cestou akou by mal ist. Kluc je v (postupnom) vzdani sa.
   Neviem presne odpovedat preco sa niekto trapi, lebo kazdeho ma dany moment nieco ine naucit, alebo mu nieco ine ukazat. Cielom kazdeho vseobecne je hlavne najst sa. No cesty k Sebe mozu byt rozne. Dalsia vec je aj nacasovanie - kazdeho spravny cas moze prist v inom veku.

   No ocista, o ktorej sa pise v clanku, je ina ako spominate vy (stagnovanie nie je ocista). Ocista ktora sa mnohym deje je prave o tom, ze sa v urcitych situaciach vzdate a snazite sa pochopit preco sa tak stalo, co vam to ukazuje, co to hovori o vas a postupne sa zbavovat zvykov - emocionalnych reakcii, vzorov myslenia atd. A ked toto niekto robi, tak ho jeho Vyssie Ja laka do "pasci", kde bude moct precistit dalsie svoje iluzie.

   Kto nerobi takuto ocistu, stagnuje a nic sa nemeni. Stale podstupuje rovnake skusky a nevie ze sa z nich ma nieco ucit - menit sa.

   Je to teraz jasnejsie?

   Odstrániť