14. 9. 2013

Moje prvé CE-5 (7.9.2013)

7.9. som sa prvý krát zúčastnila globálneho pozorovania CE-5, ktoré sa spomína vo filme Sirius. Je to kontakt s vesmírnymi priateľmi vyvolaný pozemšťanmi. Teraz vám opíšem hlavne moju skúsenosť, ale celkové zážitky. 

Stretnutie sa odohrávalo na lúke pri obci Čavoj pri Prievidzi. Pred západom slnka sme zapálili oheň, keďže je už dosť zima. Keď bola dostatočná tma, začali sme meditáciou, ktorou sme sa spojili my skupine a so všetkými tímami na svete. Vyslali sme naším svetelným priateľom lúč lásky a informácie, kde sa nachádzame. Po hodine sa objavila prvá svetelná loď (dovtedy par lietadiel). Bola 3 krát žiarivejšia ako najjasnejšie hviezdy a letela rýchlo. Neviem v akej výške sa nachádzali, ale mohli preletieť aj stovky kilometrov za tú chvíľu, čo sa nám ukázali (4s). 

Druha, čo sa ukázala sa s nami hrala. Dva krát zablikala na jednom mieste a jeden z nás laserom zamieril na dané miesto. Po chvíli zablikali vedľa, no laser-majster si to nevšimol a mieril na predchádzajúce miesto. Zablikali ešte raz na presne tom istom mieste. Keď sme ich laserom zamerali, hneď zablikali na ďalšom. Miesta, kde nám zablikali tvorili trojuholník. 

Potom sme videli ďalších niekoľko – len tak sa niekde ocitli a na par sekúnd zažiarili. A tu začína moja skúsenosť. Ležali sme na zemi a skenovali oblohu. Kamarát, čo ležal oproti mne ukázal na slabú pohybujúcu sa bodku na oblohe (sama by som si ju nevšimla), „Myslíš, že je to družica?“. Samozrejme som nevedela, ale napadlo ma vyslať požiadavku nech zasvietia. Pohľadom som sledovala bodku a cítila aktiváciu 3. oka (akoby vytvorenie kanálu smerom hore), „Ak ste mimozemšťania, dajte nám vedieť, že nie ste družica. Zasvieťte.“. Po dokončení tejto myšlienky sa bodka rozžiarila! Bolo to úžasné. Začala som čosi bľabotať, „to sú oni!“, len kým sa tam pozreli, tak zhasli. Tak som poslala požiadavku nech zasvietia znovu, aby ich videli všetci a zas sa na chvíľku rozžiarili. .... toto sa mi zopakovalo ešte dva krát za par nasledujúcich minút. 

Celkovo sme tam ležali asi dve hodiny, no chlad nás začal uspávať, tak po 23. hodine sme už nič nevideli a hibernovali. Videli sme par lodí, čo na nás blikali a viacej sa nám ukazovali zasvietením. Zážitky závisia od zlozenia skupiny a na čo sú jednotlivci pripravení. Inak vedia dať o sebe vedieť aj inými spôsobmi ako: prejde vami nejaká energia a iné. 

Prikladám video, na ktorom je vidieť ako svietia, ale tie ukážky obrovského zasvietenia sme nezažili.

Ešte som si spomenula, že som mala mnou vyvolaný kontakt už aj skôr. Pred niekoľkými mesiacmi, keď som trénovala rozlišovanie energií, volala som rôzne entity (Ježiš, panna Mária, Kryon, Archanjel Rafael) a raz som skúsila zavolať aj Bashara.... Bolo to silné, neviem čo sa udialo, ale zrazu som cítila čudnú energiu, ktorá prišla zozadu a ocitla som sa v inom stave vedomia – asi to bolo prudké zvýšenie vibrácií a cítila som vedľa seba nejaký energeticky vír. Toto nebolo úplne prijemne, lebo to bolo niečo nové, veľmi čudné a silné. 

Ďalší kontakt som zažila pred cca dvomi týždňami, keď sa mi uvoľňovali nejaké staré emócie a panikárila som. Volala som rôzne entity na pomoc a keď som zavolala Bashara, zrazu mnou (zhora na dol) prešla nejaká energia a v momente som bola pokojná.

Zdraví Vás Ivet

2 komentáre:

 1. Možem vedieť aky je postup pri kontaktovani CE-5?

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Energeticky sa da nadviazat kontakt kedykolvek, staci len zavolat - neviem ci citis energie...

  Tu su prelozene oficialne pokyny (je to pristupne?) https://www.facebook.com/notes/ce-5-slovensko/pokyny-pre-udalos%C5%A5-global-ce-5-et-kontakt/481620088588644

  Ale nie je treba to takto dodrziavat. Na pozorovanie je potrebne uprimne nadsenie a tuzba, lebo to ich prilaka. Telepaticke nadviazanie kontaktu je tiez jednoduche - proste sa vysle len myslienka (alebo vysielat to stale dookola - ako radiom - halo halo, pocuje ma niekto? :D )
  To co brani v uvideni nejakych svetiel/lodi je neodhaleny strach, neuprimna radost a nadsenie, vsetobecna pripravenost atd... cize to nie je moc o tom ako sa to spravi ako kto to robi.
  Pomohla tato odpoved?

  OdpovedaťOdstrániť