17. 9. 2013

Ako sám(a) sebe poradiť?

Často si hovoríte: „Lepšie sa radí iným ako sebe.“? Radíte druhým a sami sa občas dostávate do situácií, kedy by ste prijali radu, či podporu od druhého? 

Keď radíte a cítite sa nabudení a ľahkí, je to signál, že čenelujete svoje Vyššie Ja. Sú to rady vášho Vyššieho Ja. Druhý si z nich môže niečo zobrať, nemusí – je to na ňom. Ale najväčší osoh z nich môžete mať vy sami. Čo radíte v tomto príjemnom stave druhým, sú rady hlavne pre vás. 

Následne, ešte v povznesenom stave, si zaznamenajte všetko, čo vás napadne. Čo by ste mu ešte poradili? – stále čenelujete. Neskôr, keď budete v úzkych, keď si nebudete vedieť dať rady a budete na nižších vibráciách – prečítajte si, čo ste si zaznamenali. Vaše Vyššie Ja vám v minulosti nechalo odkaz, lebo vedelo, čo príde a čo vám príde vhod. Vtedy budete benefitovať z rád a energií vášho vlastného Vyššieho Ja. Z rád, ktoré sú ideálne šité pre vás. 

Radím vám z vlastnej skúsenosti. Niektorým z vás sa veľmi páčia moje články, no aj tak najväčší osoh z nich budem mať ja! Wu ha ha ha :D
Neraz mi moje vlastné rady a energie v článkoch pomohli v ťažších obdobiach – pri nižších vibráciách a uvoľňovaní starých emócií. V takých stavoch je ľahké zabudnúť a keď čítam články neskôr, dodatočne ich precítim a plne pochopím. 

Určite odporúčam, zapisovať a nahrávať :) 

Namaste 
Ivet

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára