29. 7. 2013

Hromadné pozorovania mimozemských lodí, info pre rok 2013

V recenzii na dokument Sirius som spomínala dokument opisujúci udalosť z roku 1997 nazývanú Phoenix Lights (Svetlá nad Fínixom, USA) a keby ste nevedeli o čo ide, môžete si ho pozrieť (anglicky). Takéto hromadné pozorovania sa odvtedy vyskytli už pár krát, len médiá to nešíria (samozrejme). Mám pre vás informácie pre masové pozorovanie pre tento rok. 

Vo videu, kde Brad Johson čeneluje svoje Vyššie Ja Adronis (entita z oblasti hviezdy Sirius), som sa dopočula o naplánovanom hromadnom úkaze. Toto pozorovanie je naplánované na noc medzi 21. a 22. septembrom 2013, no lokalita zostáva dôverná, aby nespôsobil prípadné omeškanie. No spomína, že by malo ísť o inú lokalitu, ako napríklad Londýn a Írsko z minuloročnej jesennej rovnodennosti (21.9.2012) a ďalšie, kde sa už odohrali takéto hromadné pozorovania. Výber závisí od energií a potenciálov prospešností z daného pozorovania. 

Ak práve prvý krát čítate o pozorovaní z minulého roku, netrápte sa, tiež som to počula prvý krát. Pre túto udalosť som našla len jedno video zobrazujúce svetlá v trojuholníkovej formácií odvysielané na BBC.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára