2. 7. 2013

Ako nás ovplyvňuje slnečné počasie?

Tento rok prichádzajú na Zem fotóny nesúce informácie pre zmeny v našej DNA, čakier a uvoľňovanie emócií a karmy. Tí, čo na nejakej úrovni povolili tieto zmeny, prežívajú tzv. symptómy vzostupu. Myslím, že väčšina ľudí ich do istej miery cíti. Chcela by som poskytnúť odkazy, kde môžete sledovať slnko a vysvetliť, čo sa vo všeobecnosti deje, aby ste boli pripravení a nečudovali sa prečo sa cítite divne. 
Slnko (Solaris) je rovnako živá bytosť ako Zem (Gaia). Po prekročení míľnika 21.12.2012 nás neustále bombarduje. Vždy, keď vznikne diera, odhalí sa slnečná búrka pod povrchom a uniká slnečný vietor, ktorý k Zemi dorazí približne za 3 dni. Pred ným nás chráni atmosféra a magnetické pole Zeme, no dôležité informácie samozrejme preniknú. Solaris a Gaia spolupracujú. 

I keď vietor dorazí až o niekoľko dní je možné dieru cítiť o deň alebo aj kratšie. Ja osobne to vždy spozorujem utíšením myšlienok a expandovaním vedomia (cítenie svojej aury, energetického tela). Samotný vietor je potom cítiť viac v tele: brnenie alebo tlak na čakrách, emocionálna precitlivenosť, ospalosť a iné. 

Ako príklad použijem informácie posledných dní a moje zážitky. 
25.6. je vidieť veľká diera; tmavá škvrna, ktorá sa uzavrela 27.6.
Od 27.6. do 29.6. som sa necítila boh-vie-ako. Okrem noci som spala ešte 2 krát aj cez deň, cítila som sa ako odpojená od Zdroja. Na nasledujúcom obrázku je vidieť rozhádzanosť meraní elektrónov kvôli protónom a iným anomáliám (fotónové svetlo, kódy pre aktiváciu a zmeny v DNA). 30.6. som sa zrazu cítila úžasne. 

Ďalší graf zobrazuje skok 1.7. v prvej polovici dňa, čo u mňa vyplavilo hroznú sebaľútosť (uvoľňovanie karmy a starej energie) a musela som pracovať so sebavedomím a vlastnou hodnotou. No stále som pociťovala pokoj myšlienok. Neskôr som si prečítala každodennú informáciu o aktuálnom pôsobení energií a planét od Elizabeth Peru na Facebooku a písala presne o tom, čo som zažila. 

Momentálne je na Slnku ďalšia diera, ktorá bola viditeľná od 30.6. Síce nemieri priamo k Zemi, no ja osobne ju cítim. 
V hornej časti je diera
Zdroje: 
Dates – vybrať odkedy do kedy 
Telescopes – AIA 193 (bronze) alebo AIA 211 (purple) alebo AIA composite 211, 193, 117
Choose a display – frames (stiahnutie obrázkov) alebo view (zobrazenie priamo na stránke)
Nth – 1-10 (každá n-tá snímka) 
Submit a uložiť na disk („zazipsované“ vo formáte WinRAR) 

Veľa zábavy pri uvoľňovaní energií minulých životov :) 
Ivet L.W.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára