5. 6. 2013

Stále robíte, čo nechcete? Ako sa vzdať?

Možno máte ako ja ciel, kam sa chcete dostať a poznáte aj cestu. Len ako po nej ísť? Tiež sa vám stáva, že po nej idete, ale zrazu upadnete kvôli vlastnému konaniu, ktoré nie je v súlade s cestou a cieľom? Pýtate sa prečo?

Na otázku "prečo?" si musíte odpovedať samy. Mňa osobne brzdia povinnosti, ktoré nerada robím a neviem sa dostať do stavu, aby ma bavili. To mi znižuje vibrácie a zhoršuje stav bytia.

No v tomto príspevku sa chcem zamerať na prekonanie týchto problémov a zmenu vášho bytia, ktorú spôsobujú.

Musíme milovať proces samotný. To je pravé vzdanie sa; zmena stavu bytia. Stav bytia je vždy najdôležitejší.
Vdaka je cesta ako priviest viac pozitivneho do zivota.
Vďaka je cesta, ako priviesť
viac pozitívneho do života.

Milujete všetko, čo vám prinášajú vaše "zlé" kroky. Cítite sa bez energie, keď ráno vstanete? Buďte úprimne vďačný, lebo je to súčasťou procesu. Hneď ako pocítite vďaku, dostanete sa na inú úroveň bytia a už nebudete symptómy považovať za nepríjemné. Keď to spravíte, tak problém prestáva byť problémom a čo ho spôsobilo, ho už nespôsobí druhý krát; už to neurobíte.

Vzdanie sa je neustála vďačnosť za život na Zemi so všetkým, čo k tomu patrí. S vďačnosťou vám nemôže nič vadiť a postup na vašej ceste bude hladší.

V stave vďačnosti sa zlepšujú vyššie zmysly; lepšie vnímate vaše Vyššie Ja. Je to tým, že pocit vďačnosti má vyššiu vibráciu ako čokoľvek iné. Vďačnosť je ocenenie a oceniť sa dá len v stave lásky. Vďačnosť je pozitívny pocit a všetky pozitívne pocity pramenia z Lásky. Vyššia vibrácia nie je dostupná, lebo vesmír je stvorený z Lásky.

Skúste milovať a byť vďačný za to, ako sa cítite, či už je to nepríjemné alebo prijemné.

S úprimnosťou a láskou
Ivet L.W.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára