14. 5. 2013

Vzostup, brány: Čo sa deje?

Ezoterická časť Internetu je plná textov o nepodmienečnej láske, pozitívnom myslení, vzostupe vedomia, bránach a portáloch do 5D, energiách ... no ťažšie sa hladajú konkrétne informácie o aktuálnom dianí.

V skoršom krátkom článku som písala o Vyššom Ja a ako súvisí so vzostupom a v predchádzajúcom som tiež niečo naznačila. Vzostup, čo sa má momentálne diať, nie je len o vzostupe vedomia a zvyšovaní vibrácií. Respektíve je, ale súvisí s tým niekoľko ďalších vecí, ktoré si zaslúžite vedieť. 

Zvyšovanie vibrácií ovplyvňuje telo, ktoré sa im prispôsobuje, čím sa aktivujú (doteraz záhadné) časti DNA, mení sa štruktúra tela a vznikajú nové čakry. Taktiež, čo je najvýraznejšie a ovplyvnuje všetkých, je uvolňovanie karmických emócií. Môžete pociťovať rôzne extréme emócie alebo sa diviť, čo sa s vami deje (predtým ste taký neboli). Tým sa netrápte a nechajte tomu voľný priebeh, aby ste čo najviac uvoľnili.

Tieto energie sú posielané z oblasti Arkturusu, Siriusu, Centrálneho Slnka atď a sprostredkované vaším Vyšším Ja (podľa plánu pred inkarnáciou) vo vhodnej miere k vášmu konaniu. Svojím konaním a myslením regulujete rýchlosť svojho vzostupu. Vyššie Ja ho používa ako indikátor.

Vzostup (expanzia) je proces, v ktorom prechádzate úrovňami cez brány. (úrovne sa čiastočne prekrývajú) Brány prechádzate práve vaším konaním a niektoré aj v ľubovoľnom smere. Môžete svoj proces aj pozastaviť. 

Najvyššia úroveň vzostupu je nehmotné telo (čo je veľmi ďaleko) a vedú k nej určité štádia, ktoré nie je možné obísť či zanedbať: 
Postupné odľahčenie stravy – najdôležitejšiu úlohu má momentálne surová živá strava. 
Emocionálna očista – odhaľovanie zdrojov emócií a hľadanie zrkadiel.
Dodržanie týchto krokov vedie k pretvoreniu na nového človeka a nemusíte nič viac vedieť. Pôjde to samo. Ľahko prejdete cez energetické brány ako napríklad táto trojica zatmení, či splny, novy, pohyby planét atď. 

Odľahčenie stravy a emocionálna očista sú dve základné brány, cez ktoré treba vedome prejsť. Telo plné toxínov a emočnej ťažoby nevzlietne. Cez iné brány (magické dátumi a i.) sa dostávate nevedome - riadi to Vyššie Ja.

Ako to viem? Od začiatku roka som mala úžasné každomesačné skúsenosti okrem Marca – vtedy moje svetlo upadlo a stravovala som sa horšie. (Momentálne, Júl 2013, ma už neobmedzuje ani strava a čo je potrebné integrovať, sa integruje.. aktivuje, prijme.)
V Apríli mi prišla veľká pomoc od priateľa, ktorý mi čeneloval lásku môjho Vyššieho Ja, čo mi pomohlo (nič úžasnejšie som v tomto živote nezažila) a vydržala som zlepšovať stravu. Vďaka tomu som posledný spln (zatmenie mesiaca) nadobudla energie ako breatharián (hneď som o ňu prišla zjedením žemle, no nebola som na to pripravená – cítila som sa akoby som mala ADHD). 
Posledný nov (zatmenie slnka) mi bolo asi niečo integrované do chrbtice. Počas zatmenia, ktoré bolo o 3tej ráno (nášho času), som sa zobudila kvôli prevaľovaniu. Ako som precitla, ucítila som silné brnenie v celej chrbtici a mnoho energie, ktoré mi zabraňovalo spať, aj keď som bola veľmi unavená.
Mohla som zaspať až o šiestej ráno, pričom som mala budík na ôsmu. (Budík mávam len pre istotu. Väčšinou spím 4-5,5 hodiny.) Myslela som, že 2 hodiny budú stačiť. ... Keď som sa prebrala, zistila som, že mi budík zvonil už 2 krát. Cítila som sa ťažká ako tank a dve hodiny priľahnutá ruka bola skoro odumretá. Ledva som vstala, no pesnička „I can see clearly now“ s pospevovaním a miernym tancovaním ma rýchlo dobyla. V ten deň som mala tichú myseľ a bolo mi úžasne. Teším sa na spln, keď sa plne aktivuje, čo sa počas novu integrovalo :-) (ak budem pokračovať v starostlivosti o moje telo).

Vy ovplyvňujete, či vzostúpite a ako rýchlo. Neverte, že vám niekto z fyzického sveta aktivuje DNA zázračným spôsobom (videla som drahé ponuky na aktivácie DNA :)) – všetko je vo vašich rukách a v rukách vášho Vyššieho Ja (no to sa riadi vašou pripravenosťou). 

Ak máte otázky, neváhajte ich zdieľať v komentári, či napísať e-mail. 

S úprimnosťou a radosťou, 
Ivet L.W.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára