23. 5. 2013

Krátka správa pred tretím zatmením

Zdravím vás priatelia!

Blíži sa nám posledné z troch zatmení. V posledných dňoch sa objavili na iných blogoch informácie o otváraní dôležitého portálu 25.5. 
Už od prvého zatmenia cítim, že sa stane niečo výrazné možno celkovo, ale hlavne pre mňa. Chcela by som vám stručne napísať, čo sa so mnou posledné týždne deje.

Môj zážitok z prvého zatmenia som spomínala v predchádzajúcom článku.

Pred druhým zatmením (zatmenie Slnka) som už od nedele zažívala zvlášne, ale príjemné stavy. Cítila som silnejší vstup energii cez korunnú čakru, prechádzali celým mojím telom a vychádzali z prvej čakry. Cítila som brnenie a pulzovanie. Druhá vec, ktorú som zažívala, bol pocit stúpajúcej energie v spodnej časti chrbtice.

Počas maximálneho zatmenia Slnka, ktoré bolo v piatok 10.5. o tretej hodine ráno, som sa zobudila; nemohla som spať. Keď som precitla, zistila som prečo. Celá chrbtica mi brnela, držala obrovskú energiu a tak, ako celý rok, aj tento nov sa mi integrovalo niečo do tela. No toto som ešte nezažila. Bola som veľmi unavená, no nemohla som spať. Zaspala som až o šiestej ráno, pričom som mala budík na ôsmu. Myslela som, že 2 hodiny budú dostatočné (spávam 4-5,5 hodiny), lebo aj tak o šiestej už bývam hore. 
Keď som sa prebrala, zistila som, že mi budík zvonil už dva krát. Cítila som sa tažká ako tank a ledva som sa vytrepala z postele. (po silných energiách je telo vždy unavené a musí si zvyknúť). Po pustení pozitívnej hudby, zatancovaní a zaspievaní som sa hneď dobila. Celý deň som mala úžasné ticho v mysli a cítila som sa výborne.

To, čo sa mi integrovalo počas novu, sa najbližší spln plne aktivuje. Trochu sa toho obávam, lebo posledné týždne boli energie na hranici môjho zvládania. Jogu môžem cvičiť len vonku na zemi, lebo beton blokuje energie, ktorých nahromadenie v nohách je veľmi nepríjemné (prirovnala by som to k pocitu keď vám stŕpne noha a potom do nej začne prúdiť krv - trochu to pichá. Tak toto bolo 10x silnejšie.) Začali sa mi aktivovať vyššie zmysly. Dnes som mala také vysoké vibrácie, že som prestávala cítiť pevnosť svojho tela a zdalo sa mi, že sú to len mihotajúce sa častice. Dokonca po zjedení najzdravšieho jedla, aké možem mať (surová zelenina z našej záchrady) som cítila zníženie svojich vibrácií.

Dnes som tiež zistila, že sama som portál v planetárnej mriežke, preto mám aj tieto zážitky. Ostaným sa aktivuje a otvára hlavne srdcová čakra, čo sa prejavuje silnejšim bitím srdca (akoby vám chcelo vyskočiť z hrude).

(Priateľ mi znovu čeneloval Vyššie Ja a povedalo, že nevybuchnem, môj život by bola strata času :D)
Otázka: Ustojím to?
Odpoveď: Nie, 25.5. vybuchneš :D
(Už viem po kom mám taký zmysel pre humor ;-))

Prajem vám krásne prežitie tohto víkendu a tešme sa spoločne na nasldujúci 1262-ročný cyklus, ktorý začne práve 25.5.

Ivet L.W.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára