28. 4. 2013

Bashar: Yahyel, svetlá nad Phoenixom, prvý kontakt

Bashar je z hybridnej rasy Sassani, ktorá vznikla z našej DNA a DNA Šedých. Sú naše deti, ktoré sme vytvorili (vytvoríme) až tretích v poradí. Existuje ešte ďalších päť hybridných rás. Sassani volajú jednu z nich Shalanaya [Šalanaja], čo znamená „Tí, čo prídu prví“. Shalanaya sa, v ich jazyku, nazývajú Yahyel [Jajel].

Yahyel sú taktiež naše deti – prvé v poradí. Vznikli (vzniknú) z našej DNA a DNA ešte jednej rasy. Sú nám veľmi podobní a keby sme ich videli, zdalo by sa nám, že sú len z inej kultúry. Preto prvý otvorený kontakt nastane s nimi (2026) a z ich pohľadu je to návrat k rodine. Bashar prezradil, že nám potom povedia o našej skutočnej histórii. (Sassani bude až tretia civilizácia, ktorá nadviaže verejný kontakt.)

Keďže Yahyel budú prví, kto s nami nadviaže verený otvorený kontakt, začali nám ukazovať lode. Prvý krát ukázali loď v roku 1997, ktorá bola viac ako 1 míľu dlhá, trojuholníkového tvaru. Preletela cez celý štát Arizona a mesto Phoenix Videlo ju tisíce ľudí, medzi ktorými bol aj guvernér. Až po desiatich rokov priznal, že loď videl. Povedal, že nič také ešte nevidel a vedel, že je to vesmírna loď: „Tie svetlá boli úžasné“. Dôvod preletu bol, že chceli zistiť, aká bude reakcia a tiež chceli zobudiť tých, čo sú prípravní.
O udalosti existuje dokument Phoenix Lights.

Ishuwa - facebook.com/Vashta.Art
Ďalšia loď bola videná vo februári v roku 2010 (Momentálne neviem presne kde. Neviem nájsť zdroj.). Bashar dávnejšie spomínal, že nám budú stále viac ukazovať lode, až do roku 2017. V tohoročnom čenelingu prezradil, že aj tento rok sa chystá takáto udalosť, ale ešte nie je jasné kde. Záleží na aktuálnych energiách, kde budú môcť ľudia najviac benefitovať z tejto udalosti. Termín prezradiť nechcel.

V túto dobu rýchlo akcelerujúcich energií bude nasledovať viac takýchto úkazov a do roku 2017 už bude (neoficiálne) globálne jasné, že nie sme sami a mimozemská rodina čaká na náš vzostup, transformáciu – zvyšovanie frekvencií.

Rok 2013 je úžasný z viacerých pohľadov. Jeným z nich je aj zvýšené množstvo UFO, ktoré budeme môcť vidieť – už sa nebudú skrývať.

Týmto príspevkom momentálne ukončujem sériu článkov zdielajúcich informácie o rasách, ich zámeroch a možných budúcich kontaktoch.

Nech je tento rok najlepší v našej histórii!
Ivet L.W.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára